12138. 34. Closed major auction Advertisement
8 000 HUF
0 HUF
1921 Amberg József (1890-1972?): Symphonia Likőr, "Ex" Likőr, Rum és Cognac Gyár, címketerv, akvarell-tus, papír, jelzett a hátoldalon, 8x13 cm
Photo of the item taken by : bk