Poster

Number of items: 23

cca 1938 Hófehérke és a hét törpe, Bp., Kellner Márkus-ny., jelzett a nyomaton: Walt Disney után Enyingi, forgalomba hozza: Mozgóképüzemi R.T., Royal, plakát. Színes litográfia, papír, restaurált, hajtásnyomokkal, 123x95 cm. Ritka! / cca 1938 Snow White and the Seven Dwarfs hungarian poster, restored, 123x95 cm. Rare!
11912.

cca 1938 Hófehérke és a hét törpe, Bp., Kellner Márkus-ny., jelzett a nyomaton: Walt Disney után Enyingi, forgalomba hozza: Mozgóképüzemi R.T., "Royal", plakát. Színes litográfia, papír, restaurált, hajtásnyomokkal, 123x95 cm. Ritka! / cca 1938 Snow White and the Seven Dwarfs hungarian poster, restored, 123x95 cm. Rare!

100 000 HUF
303,03
316,46
31
Hammer price:
500 000 HUF
cca 1919 Manno Miltiades (1879-1935): Nem akartok katonát látni? litografált irredenta plakát, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., hajtásnyomokkal, az egyik hajtásnyomnál apró lyukkal, egy lapszélen kis szakadással, egyébként jó állapotban, 90x126 cm
11913.

cca 1919 Manno Miltiades (1879-1935): "Nem akartok katonát látni?" litografált irredenta plakát, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., hajtásnyomokkal, az egyik hajtásnyomnál apró lyukkal, egy lapszélen kis szakadással, egyébként jó állapotban, 90x126 cm

80 000 HUF
242,42
253,16
10
Hammer price:
150 000 HUF
1927 Trianon. Elfelejtettétek? Junius 4-én hét esztendeje. Emlékezzetek és emlékeztessetek mindenkit, hogy mi történt e napon és viseljétek e jelvényt élő tiltakozásul! Irredenta propaganda plakát. Bp., Társadalmi Egyesületek Szövetsége, (Ifj. Kellner Ernő-ny.), jelzett a nyomaton, (Dulácska 1927), a széleken és a hajtásnyomokkal szakadással, a széleken kis lyukakkal, a plakát alsó részén két lyukkal, lyukakkal, 95x63 cm
11914.

60 000 HUF
181,82
189,87
Hammer price:
120 000 HUF
cca 1950 A Budapesti Szpartakusz labdarúgó mérkőzése plakát. Restaurált, kartonra kasírozva.48x70 cm.
11915.

20 000 HUF
60,61
63,29
Hammer price:
20 000 HUF
cca 1910 Diana sósborszesz plakát, árváltozás miatt felülragasztott árral, paszpartuban, 29×43 cm
11916.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
60 000 HUF
181,82
189,87
  Add to cart
  Remove
1921 Omnia Mozgókép-Palota: Baranya felszabadulása 3 részben, plakát, hajtott, szakadással, 30×46 cm
11917.

11 000 HUF
33,33
34,81
17
Hammer price:
32 000 HUF
cca 1935 Dolgozó Testvérek, értetek küzd a Magyar Nemzetiszocialista Párt - Hungarista mozgalom. 50x70 cm Hajtva
11918.

60 000 HUF
181,82
189,87
Hammer price:
80 000 HUF
1953 Május 17-én a Népfrontra szavazunk, választási plakát, Szentgyörgyi grafikája, hajtott, szakadással, 80×60 cm
11919.

5 000 HUF
15,15
15,82
10
Hammer price:
11 000 HUF
1979 Bernard Buffet kiállítási plakát . Litográfia, papír. 64x50 cm Üvegezett keretben. / French lithographic exhibition poster. In glazed frame
11920.

18 000 HUF
54,55
56,96
Hammer price:
18 000 HUF
1935 Bruxelles Exposition Universelle, kisplakát, jelzett a nyomaton, akasztóval, 30×20 cm / poster
11921.

Available
5 000 HUF
15,15
15,82
  Add to cart
  Remove
cca 1929-1933 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): Hitler-karikatúra (Guten Appetit!). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Náci-ellenes propaganda plakát-grafika, feltehetően a gazdasági válság idejéből, a Weimari Köztársaság végső időszakából, az NSDAP és Hitler hatalomra jutása előtt. Ék Sándor művészneve Alex Keli volt. Enyhén foltos. Üvegezett keretben. 33,5x23 cm / cca 1929-1933 Sándor Ék, Alex Keil (1902-1975): Hitler caricature (Guten Appetit!). Ofset, paper. Anti-nazi propaganda poster or graphic, probably from the time of the Great Depression, at the end of the Weimar Republic, before the NSDAP and Hitler took power. A little bit spotty. Framed under glass. 33,5x23 cm
11922.

20 000 HUF
60,61
63,29
10
Hammer price:
30 000 HUF
cca 1935 Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm
11923.

cca 1935 "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm

Available
60 000 HUF
181,82
189,87
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.