Books: Law

Number of items: 11

Dr. Bozóky Alajos: Római perjog. Nagyvárad, 1878., Hűgel Ottó, 278+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, kissé dohos, ceruzás aláhúzásokkal.
15045.

18 000 HUF
54,55
56,96
Hammer price:
18 000 HUF
Nemes Lajos: A totális állam és az érdekképviseleti rendszer. Bp., 1935, Gyarmati Ferenc. Kiadói papírkötés, belül a címlap szakadt, egyébként jó állapotban.
15046.

8 000 HUF
24,24
25,32
Hammer price:
8 000 HUF
15047.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
24,24
25,32
  Add to cart
  Remove
Kiszely Geiza (összeáll.): A képviselőház a múlt és jelen ülésszakban 1892-1896 * 1896-1901 * 1901-1905 * 1905-1910. Bp., 1905, Thália. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, ceruzás jelülésekkel, kopottas állapotban.
15048.

8 000 HUF
24,24
25,32
10
Hammer price:
16 000 HUF
Dr. Apáthy István: Anyagi és alaki váltójog. I. köt. Anyagi váltójog. Bp., 1877., Eggenberger,(Athenaeum-ny.), XII+283 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé dohos, ceruzás aláhúzásokkal. Csak I. kötet. Ritka!.
15049.

8 000 HUF
24,24
25,32
Hammer price:
8 000 HUF
Dr. Fayer László: A magyar bűnvádi eljárás mai érvényben. Bp., 1887, Franklin, XVI+413+1 p. Második, átalakított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, kissé dohos. Ritka!
15050.

8 000 HUF
24,24
25,32
Hammer price:
8 000 HUF
Rentmeister Antal: Gaius. Pest, 1869, Eggenberger, 116 p.+ 1 t. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, kissé dohos.
15051.

Available
5 000 HUF
15,15
15,82
  Add to cart
  Remove
Dr. Pauler Tivadar: Észjogi előtan. Bp., 1873., Athenaeum, VI+115 p. Harmadik, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé dohos, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
15052.

5 000 HUF
15,15
15,82
Hammer price:
10 000 HUF
15053.

Available
5 000 HUF
15,15
15,82
  Add to cart
  Remove
15054.

Available
4 000 HUF
12,12
12,66
  Add to cart
  Remove
Jogállam. Jog- és Államtudományi Szemle. I. évfolyam 1. füzet. Szerk. Dr. Baumgarten Nándor és Dr. Gyomai Zsigmond. Bp., 1902, Jogállam Kiadóhivatala. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt gerinc, belül ceruzás aláhúzásokkal.
15055.

3 000 HUF
9,09
9,49
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.