Glass-objects

Number of items: 15

L Szabó Erzsébet (1935-): Fújt váza, többrétegű, anyagában színezett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11100.

11 000 HUF
33,33
34,81
cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle irizáló díszváza, tetején réz montírozással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm /  cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle iridescent vase with copper inlays, without hallmark, h: 25 cm
11101.

36 000 HUF
109,09
113,92
13
Lalique Loriol tál, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, talpán karcos / Lalique Loriol bowl (Vase), hallmarked, m:13 cm, 30×21 cm
11102.

44 000 HUF
133,33
139,24
Cseh Bohemia art deco váza, tervező:Curt Schlevogt, malachit üveg, formába öntött, jelzett (kopott), hibátlan, m:13 cm
11103.

11 000 HUF
33,33
34,81
15
Iittala vízimadár, finn asztali üvegdísz, fújt, kézzel festett, jelzés nélkül, ismertető füzettel, apró kopással, 22,5x8,5x10,5 cm / Iittala waterfowl, Finnish table glassware, blown glass, handpainted, without hallmark, with minor signs of use, in good condition, 22,5x8,5x10,5 cm
11104.

26 000 HUF
78,79
82,28
cca 1970 Lalique Tete de Lion kristály dohányzó szett ( 5 db), formába öntött, maratott, egyiken apró csorbával, jelzett, d:14,5 cm, m:9-11,5 cm
11105.

cca 1970 Lalique 'Tete de Lion' kristály dohányzó szett ( 5 db), formába öntött, maratott, egyiken apró csorbával, jelzett, d:14,5 cm, m:9-11,5 cm

20 000 HUF
60,61
63,29
11106.

9 000 HUF
27,27
28,48
10
Moser borostyánsárga váza, formába öntött, jelzett, alján karcolásokkal, m: 12,5 cm / Moser yellow vase, with hallmark, with small scratches at the bottom
11107.

8 000 HUF
24,24
25,32
23
cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, Emlékül felirattal, kopott apró karcolásokkal, csorba nélkül, m:12,5 cm
11108.

cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, "Emlékül" felirattal, kopott apró karcolásokkal, csorba nélkül, m:12,5 cm

11 000 HUF
33,33
34,81
cca 1900 Fújt bütykös kancsó, 2 db, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11109.

8 000 HUF
24,24
25,32
21
cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, Emlékül felirattal, kopott apró karcolásokkal,belső peremén nagyon apró csorbával, m:12 cm
11110.

cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, "Emlékül" felirattal, kopott apró karcolásokkal,belső peremén nagyon apró csorbával, m:12 cm

11 000 HUF
33,33
34,81
Dietrich & Gottschlig és Grünfeld Ernő likörös palack fém tetőkkel (jelzett Dit-Got) és parafa dugóval, jó állapotban, m: 23 cm (2×)
11111.

5 000 HUF
15,15
15,82
52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.