Number of items: 93

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm
10000.

16 000 HUF
50,00
55,17
10
10001.

28 000 HUF
87,50
96,55
Agricola Lídia (1914-1994): Tavasz a Virághegyen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm
10002.

120 000 HUF
375,00
413,79
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Család 1981. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×17,5 cm
10003.

16 000 HUF
50,00
55,17
Bardócz Árpád (1882-1938): Zichy Mihály portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
10004.

40 000 HUF
125,00
137,93
Hans Barthelmess (1887-1916): Starsse bei Nacht. Rézkarc, papír, jelzett, 22×20 cm
10005.

11 000 HUF
34,38
37,93
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm
10006.

55 000 HUF
171,88
189,66
10007.

11 000 HUF
34,38
37,93
Ifj. Benedek Jenő (1939-): A festő magányossága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm
10008.

30 000 HUF
93,75
103,45
33
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok vázában. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×61 cm
10009.

120 000 HUF
375,00
413,79
Bordy András (1905-1989): Újság olvasó férfi. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×37 cm
10010.

16 000 HUF
50,00
55,17
13
Bornemisza László (1910-1995): Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 43×33 cm
10011.

11 000 HUF
34,38
37,93

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.