Military

Number of items: 34

1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 /  Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross 3rd Class decoration without ribbon C:AU,XF NMK 147.
30544.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 / Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross 3rd Class" decoration without ribbon C:AU,XF NMK 147.

14 000 HUF
43,61
47,95
9
Hammer price:
24 000 HUF
30545.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
24 000 HUF
74,77
82,19
  Add to cart
  Remove
30546.

Available
24 000 HUF
74,77
82,19
  Add to cart
  Remove
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Frigyes főherceg tábornagy Br emlékérem. Szign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1914. Feldmarschall Erzherzog Friedrich Br commemorative medal. Sign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) C:XF
30547.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Frigyes főherceg tábornagy" Br emlékérem. Szign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Feldmarschall Erzherzog Friedrich" Br commemorative medal. Sign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) C:XF

4 000 HUF
12,46
13,70
13
Hammer price:
5 500 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU
30548.

Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU

8 000 HUF
24,92
27,40
Hammer price:
8 500 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16 bronzozott Zn jelvény (43x28mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16 bronze plated Zn badge (43x28mm) C:XF
30549.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16" bronzozott Zn jelvény (43x28mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16" bronze plated Zn badge (43x28mm) C:XF

Available
32 000 HUF
99,69
109,59
  Add to cart
  Remove
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. 7. Huszárezred zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. 7th Hussar Regiment enamelled metal cap badge with ARKANZAS makers mark on back (23x27mm) C:AU
30550.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. "7. Huszárezred" zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. "7th Hussar Regiment" enamelled metal cap badge with "ARKANZAS" makers mark on back (23x27mm) C:AU

10 000 HUF
31,15
34,25
17
Hammer price:
26 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi Légierő fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzés (60x66mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. K.u.K. Luftfahrtruppe metal badge with vertical pin, with ARKANZAS makers mark on reverse (60x66mm) C:XF
30551.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi Légierő" fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzés (60x66mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "K.u.K. Luftfahrtruppe" metal badge with vertical pin, with "ARKANZAS" makers mark on reverse (60x66mm) C:XF

Available
110 000 HUF
342,68
376,71
  Add to cart
  Remove
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú WW gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IIIrd Class enamelled, hallmarked Ag decoration, with WW makers mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU  NMK 290.
30552.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú "WW" gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "WW" maker's mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU NMK 290.

50 000 HUF
155,76
171,23
Hammer price:
50 000 HUF
1916-1918. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.
30553.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.

Available
24 000 HUF
74,77
82,19
  Add to cart
  Remove
1917. Viribus Unitis fém plakett (79x124mm) T:2- / Hungary 1917. Viribus Unitis metal plaque (79x124mm) C:VF
30554.

1917. "Viribus Unitis" fém plakett (79x124mm) T:2- / Hungary 1917. "Viribus Unitis" metal plaque (79x124mm) C:VF

Available
24 000 HUF
74,77
82,19
  Add to cart
  Remove
Székely Károly (1882-1941) 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina
30555.

Székely Károly (1882-1941) 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére" egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton" one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina

10 000 HUF
31,15
34,25
Hammer price:
22 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

357. Auction:
Payment deadline is 15 November

358. Auction:
From 12 to 21 November
Payment deadline is 29 November
Viewing: From 19 to 21 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.