Military

Number of items: 34

1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 /  Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross 3rd Class decoration without ribbon C:AU,XF NMK 147.
30544.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 / Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross 3rd Class" decoration without ribbon C:AU,XF NMK 147.

14 000 HUF
42,42
44,30
9
30545.

24 000 HUF
72,73
75,95
30546.

24 000 HUF
72,73
75,95
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Frigyes főherceg tábornagy Br emlékérem. Szign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1914. Feldmarschall Erzherzog Friedrich Br commemorative medal. Sign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) C:XF
30547.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Frigyes főherceg tábornagy" Br emlékérem. Szign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Feldmarschall Erzherzog Friedrich" Br commemorative medal. Sign.: Helene Scholz (64,21g/55mm) C:XF

4 000 HUF
12,12
12,66
13
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU
30548.

Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (59,14g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (59,14g/50mm) C:AU

8 000 HUF
24,24
25,32
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16 bronzozott Zn jelvény (43x28mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16 bronze plated Zn badge (43x28mm) C:XF
30549.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16" bronzozott Zn jelvény (43x28mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "K.u.K. Automobil Corps Weltkrieg 1914-16" bronze plated Zn badge (43x28mm) C:XF

32 000 HUF
96,97
101,27
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. 7. Huszárezred zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. 7th Hussar Regiment enamelled metal cap badge with ARKANZAS makers mark on back (23x27mm) C:AU
30550.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1916. "7. Huszárezred" zománcozott fém sapkajelvény, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (23x27mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1916. "7th Hussar Regiment" enamelled metal cap badge with "ARKANZAS" makers mark on back (23x27mm) C:AU

10 000 HUF
30,30
31,65
17
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi Légierő fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán ARKANZAS gyártói jelzés (60x66mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. K.u.K. Luftfahrtruppe metal badge with vertical pin, with ARKANZAS makers mark on reverse (60x66mm) C:XF
30551.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi Légierő" fém jelvény függőleges tűvel, hátoldalán "ARKANZAS" gyártói jelzés (60x66mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "K.u.K. Luftfahrtruppe" metal badge with vertical pin, with "ARKANZAS" makers mark on reverse (60x66mm) C:XF

110 000 HUF
333,33
348,10
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú WW gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IIIrd Class enamelled, hallmarked Ag decoration, with WW makers mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU  NMK 290.
30552.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorú "WW" gyártói jelzéssel. (45x45mm) T:1- / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "WW" maker's mark on the reverse side of the wreath (45x45mm) C:AU NMK 290.

50 000 HUF
151,52
158,23
1916-1918. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.
30553.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán és a fülön T:2 hátoldalán javított zománc Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring and ear C:XF repaired enamell on reverse NMK 175.

24 000 HUF
72,73
75,95
1917. Viribus Unitis fém plakett (79x124mm) T:2- / Hungary 1917. Viribus Unitis metal plaque (79x124mm) C:VF
30554.

1917. "Viribus Unitis" fém plakett (79x124mm) T:2- / Hungary 1917. "Viribus Unitis" metal plaque (79x124mm) C:VF

24 000 HUF
72,73
75,95
Székely Károly (1882-1941) 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina
30555.

Székely Károly (1882-1941) 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére" egyoldalas Zn emlékérem (95,82g/59mm) T:1- kis patina / Hungary 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton" one-sided Zn commemorative medallion (95,82g/59mm) C:AU small patina

10 000 HUF
30,30
31,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.