Photo

Number of items: 292

1941 Vándorcigányok a lőrinci Szent Anna-kápolnánál, Herbert Schummel szignózott fotója, hátoldalon feliratozva, egyik sarkánál kis kopással, jó állapotban, 20×14 cm
11502.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1979 Szegfű József (?-?) székesfehérvári fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (A fény játéka), 30x40 cm
11503.

1 600 HUF
cca 1938 Székely Aladár (1870-1940) fényképész és fotóművész profilképe, dokufotópapíron, Gisser Gyula (1901-1986) egykori tanítványa hagyatékából, 34,5x26,5 cm
11504.

1 600 HUF
cca 1938 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Fogmosás előtti csendélet), 6x6 cm
11505.

2 000 HUF
cca 1937 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából  jelzés nélküli vintage fotó, kasírozva (Kétpárevezős hajó), 40x30 cm
11506.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1936 Ötlábú fényképészek, 2 db jelzés nélküli vintage fotó Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, 6x5,3 cm és 8,5x6 cm
11507.

2 400 HUF
cca 1937 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Fagylalt), 6x6 cm
11508.

2 400 HUF
18
cca 1983 Tinkóczy József: Anya és gyermeke, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40×22,5 cm
11509.

1 400 HUF
cca 1978 Tóth Attila: Fokozódó biztonság, feliratozott vintage fotó, a magyar fotográfia dokumentarista korszakából, 37x29,5 cm
11510.

1 400 HUF
cca 1978 Tóth István (1926-2016) ceglédi fotóművész etikettel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Nehéz út volt), 25x18 cm, hordozó karton 40x30 cm
11511.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1978 Tóth István (1926-2016) ceglédi fotóművész etikettel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Boszorkánytánc), 19x28 cm, hordozó karton 30x40 cm
11512.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1984 Ujhelyi István (1936-2003) budapesti fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása, kiállítva a Magyar Fotográfia 1986-os tárlatán, 39x29,5 cm
11513.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF