Photo

Number of items: 292

cca 1925 Kerny István (1879-1963): Kacsalábon forgó, négy tornyú tündérpalota, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 7,5x12 cm
11454.

80 000 HUF
216,22
235,29
1942 Kerny István (1879-1963) balatoni felvételei eredeti színes diapozitív képeken, 9 db dia, 24x36 mm
11455.

1 600 HUF
10
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Mária lányok Mezőkövesden, szépen feldíszítve a körmenetre, pecséttel jelzett vintage néprajzi fotó, 24x18 cm
11456.

2 400 HUF
cca 1925 Kerny István (1879-1963): Szénbánya a Mátrában, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 14x21,5 cm
11457.

2 400 HUF
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Matyó házak, matyó viseletek, pecséttel jelzett, feliratozott vintage néprajzi fotó, 18x24 cm
11458.

2 400 HUF
cca 1925 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Vándor), 17x21,5 cm
11459.

4 200 HUF
11,35
12,35
34
cca 1936 Hortobágyi ménes, vintage fotó Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, 16,3x23 cm
11460.

2 400 HUF
1930 Angelo (1894-1974): Magyar falu, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, kartonon, szélein kis kopásokkal, 18×23,5 cm
11461.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1920 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész aláírt, matricával jelzett, vintage műtermi fényképe egy családról, 17x22 cm, karton 30,5x31 cm
11462.

2 000 HUF
1930 Angelo (1894-1974): Poeta Profana, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, kartonon, 39×26 cm
11463.

30 000 HUF
81,08
88,24
Bohanek Miklós: Budapest, Pesterzsébet, KISZ lakótelep építése, pecséttel jelzett fotó, 12×24 cm
11464.

3 000 HUF
cca 1978 Budapest, Lánchíd, háttérben az Országos Tervhivatal épülő új székháza, Balásy Pál feliratozott, vintage fotója, 38x29 cm
11465.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF