100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Kónya Zoltán (?-?): Braun St. Hubertus likőr, reklámplakát, üvegezett fa keretben, 28×19 cm + a reklám terve, vegyes technika, papír, jelzett, 12,5×9 cm