260 000 HUF
702,70 EUR, 764,71 USD
cca 1850 Jelzés nélkül: Az ifjú Ferenc József. Olaj, vászon, restaurált, keretben, 93×74 cm / cca 1850 Emperor Franz Joseph, oil, linen, restored, 93×74 cm