1868 Buda, az 1867-es emancipációs törvény után a fennálló viszonyokat, és szükséges intézkedéseket meghozni kívánó Egyetemes Izraelita Hitfelekezeti Közgyűlés összehívásáról szóló rendelet, valamint a választásra vonatkozó alapszabályok, korabeli aláhúzásokkal, bejelölésekkel, 11 p.
1903 Rosenberg Sándor aradi rabbi héber nyelven írt levelezőlapja Budapestre, Dr. Bacher Vilmos tanár úrnak címezve / postcard sent by the Arad rabbi to Budapest
1900 Pesti Chevra Kadisa díszes tagfelvételi okmánya. Ehrlich Mózes elnök, és dr. Mezey Ferenc ügyész és titkár aláírásaival. Bp., Czettel és Deutsch-ny., szakadt.
1936 Besztercebánya a Makabi világjátékok kisplakátja, emléklapja alkalmi bélyegzésekkel / 1936 banska Bystrica Makabi winter games sheet with special cancellation 22,5x30 cm
1939 Magyar Izraelita Vallásfelekezet törvényes képviseleti szerveinek tiszteletteljes folyamodása a magyar országgyűlés felsőházához és képviselőházához ,,a zsidók közéleti és gazdasági korlátozásáról szóló 702. sz. törvényjavaslat tárgyában."
Magyar Izraelita Vallásfelekezet nevében: Magyarországi Izraeliták Országos irodája, Magyarországi Autonom Orthodox Izraelita Hitfelekezet központi irodája, Status Quo Ante Szervezetű Izraelita Hitközségek Szövetsége. Bp., Pesti Lloyd-nyomda, az első lap szakadt, sérült, az utolsó lapon alsó szélein kisebb szakadásokkal, a többi lapon, középen, kisebb hajtás menti szakadásokkal, 14 sztl. lev.