Freemasonry

Number of items: 7

Pachtler G. M.: A humanitás bálványa, vagy a szabadkőművesség pozitív része. II. kötet. Fordította: K. R. Pécs, 1877, Ifj. Madarász Endre, V+471 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, márványozott lapélekkel.
11910.

15 000 HUF
48,39
54,74
1878 Szabadkőműves vacsora menükártyája. Liege-ből, grafikával / 1878 Freemason dinner menu card 15x15 cm
11911.

5 000 HUF
16,13
18,25
Angol szabadkőműves lánc. Selyem palást, zománc rátétekkel. Néhol kis kopásokkal. / Grand Falcon Lodge No 10215. Freemason chain. Silk and enameled metal. England. XXth century. With some small wear.
11912.

50 000 HUF
161,29
182,48
Angol szabadkőműves kötény. Toye & Co. jelzéssel Selyem, bőr, réz rátétekkel. Szép állapotban / Freemason apron. England. XXth century. Silk, leather, copper, 50x42 cm
11913.

40 000 HUF
129,03
145,99
1894 Szabadkőműves jelvény Aranyozott fém. Johann Wagner & Sohn, Berlin jelzett ékszerész dobozban / Freemason badge in signed box. 7,7 cm
11914.

60 000 HUF
193,55
218,98
Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst zsebóra. Működő, jó állapotban / Freemason silver pocket watch. d4,6 cm
11915.

40 000 HUF
129,03
145,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.