Freemasonry

Number of items: 7

Pachtler G. M.: A humanitás bálványa, vagy a szabadkőművesség pozitív része. II. kötet. Fordította: K. R. Pécs, 1877, Ifj. Madarász Endre, V+471 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, márványozott lapélekkel.
11910.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
48,70
54,55
Minimum bid:
15 000 HUF
Refresh
1878 Szabadkőműves vacsora menükártyája. Liege-ből, grafikával / 1878 Freemason dinner menu card 15x15 cm
11911.

Available for bidding
5 000 HUF
16,23
18,18
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Angol szabadkőműves lánc. Selyem palást, zománc rátétekkel. Néhol kis kopásokkal. / Grand Falcon Lodge No 10215. Freemason chain. Silk and enameled metal. England. XXth century. With some small wear.
11912.

Available for bidding
50 000 HUF
162,34
181,82
Minimum bid:
50 000 HUF
Refresh
Angol szabadkőműves kötény. Toye & Co. jelzéssel Selyem, bőr, réz rátétekkel. Szép állapotban / Freemason apron. England. XXth century. Silk, leather, copper, 50x42 cm
11913.

Available for bidding
40 000 HUF
129,87
145,45
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
1894 Szabadkőműves jelvény Aranyozott fém. Johann Wagner & Sohn, Berlin jelzett ékszerész dobozban / Freemason badge in signed box. 7,7 cm
11914.

Available for bidding
60 000 HUF
194,81
218,18
Minimum bid:
60 000 HUF
Refresh
Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst zsebóra. Működő, jó állapotban / Freemason silver pocket watch. d4,6 cm
11915.

Available for bidding
40 000 HUF
129,87
145,45
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.