Art, antiquities

Number of items: 29

Pécel község 5. számú szavazatszedő küldöttsége feliratú réz pecsétnyomó, fa markolattal, tetején rézlapon a vésnök nevével és címével (Schubauer János vésnök, Bp. IV., Duna u. 6.), d: 3 cm, m: 9 cm
11026.

"Pécel község 5. számú szavazatszedő küldöttsége" feliratú réz pecsétnyomó, fa markolattal, tetején rézlapon a vésnök nevével és címével (Schubauer János vésnök, Bp. IV., Duna u. 6.), d: 3 cm, m: 9 cm

8 000 HUF
24,02
28,07
Ezüst (Ag.) pecsétnyomó monogrammal, faun-torzós erotikus jelenetes nyéllel, jelzett, m: 7,5 cm, nettó 101,3 g / silver (Ag) seal with erotic scene
11027.

18 000 HUF
54,05
63,16
cca 1860 Faragott tajtékpipa antik ezüst (Ag.) tetővel és peremmel, jelzett, jó állapotban, h: 15 cm, m: 10,5 cm / meerschaum pipe with silver cap, good condition
11028.

20 000 HUF
60,06
70,18
XIX. sz. vége: tajtékpipa Zichy grófi címerrel saját tokjában. 5,5 cm / meerschaum pipe
11029.

20 000 HUF
60,06
70,18
Kínai, faragott csont figura. Rozmáragyar? 11 cm / Chinese ebony figure. 11 cm
11030.

30 000 HUF
90,09
105,26
11031.

12 000 HUF
36,04
42,11
11032.

40 000 HUF
120,12
140,35
XIX. sz.: Vadász lőportartó. Réz, fém, szaru. 17 cm / Gunpowder holder. Copper, metal, tusk. 17 cm
11033.

70 000 HUF
210,21
245,61
XIX. sz.: Tűzaranyozott asztali képkeret. 15x29 cm. Képméret: 10x15 cm / Gold plated frame. Picture size 10x15 cm
11034.

5 000 HUF
15,02
17,54
9
Csiszolt ólomkristály karaffa ezüst (Ag.) szerelékkel, jelzett, csorba nélkül, belül apró hibával, m: 17 cm / lead crystal carafe with silver cup, with hallmark
11035.

18 000 HUF
54,05
63,16
cca 1900 Régi elefántcsont nyeles, gravírozott ezüst (Ag.) pengéjű halkés készlet, 6 db, jelzett, saját dobozában, h: kb. 20 cm, bruttó 217 g
11036.

18 000 HUF
54,05
63,16
Végvári magyar vitézeket ábrázoló, nagyméretű, faragott tajtékpipa, ezüst szerelékkel (mesterjegy: JK). Kupakja letört, de javítható 16 cm / Large limestone pipe with silver parts. Decipting Hungarian soldiers. Cap broken.
11037.

12 000 HUF
36,04
42,11
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.