5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Hornyák Géza: Maróti veszedelem és egyéb elbeszélések. Gyöngyös, 1905, Sima Dávid Könyvnyomdája, 103+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal. Ritka! A szerző által dedikált.