Printed Materials

Number of items: 82

1882 Színház évkönyv. (II. évf.) Beszélyek, költemények. Szerk.: Arányi Dezső, és Miskolczy Henrik. Kecskemét, 1882, Sziládi Lajos-ny., 156+2 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, foltos. Kecskeméti színház évkönyve. Ritka!
12142.

3 200 HUF
8,65
9,41
12143.

40 000 HUF
108,11
117,65
12144.

50 000 HUF
135,14
147,06
1889 Meghívó a pécsi kereskedő ifjak által szervezett táncestélyre 18x12 cm
12147.

1 000 HUF
1898 Emlékbeszéd Istenben boldogult felséges Erzsébet királyné fölött, tartotta Dr. Frank József rabbi a muraszombati izraelita hitközség templomában, újrakötött, borítólap hiányzik, 12p
12148.

14 000 HUF
37,84
41,18
1898 Kovácspatak üdülőtelep ismertető prospektus, kis sérülésekkel, 4 p.
12149.

2 000 HUF
1898 A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara jelentése a kereskedelemügyi magyar királyi minister úr ő nagyméltóságához a kereskedelmi, ipari és forgalmi viszonyairól az 1897-ik évben. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt., V+424 p. Átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé foltos borítóval, márványozott lapélekkel, de belül jó állapotban.
12150.

12 000 HUF
32,43
35,29
Nagy-Szeben bevétele 1849. Márczius 11-én. Bem-Petőfi körkép. Festette: Styka Jan, Vágó Pál és Spányi Béla. (Bp. 1898. Verbőczy ny.) 15+[1] p.+12 t. (fénynyomat). Kiadói, aranyozott, tűzött borítóban.23x16 cm
12152.

4 000 HUF
1899 Gyümölcskertész. IX. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+284 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, 115/116. lap javított.
12153.

8 000 HUF
cca 1900-1910 Tusnád-fürdő. Fekete-fehér fotókból álló leporelló. Brassó-Tusnád-Százsváros, Adler Alfréd fényképész, 3 t. (Panorámafotó)+ 13 t. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel. / Baile Tusnad, leporello album, with small tears
12154.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1900-1910 Pöstyén, 20 db fekete-fehér fotóból álló ismertető. Pöstyén. Lampl Gyula, egy fotó kijár. / Pistyan, Piestany, with 20 photos
12155.

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1900-1910 Feketehegy-fürdő. Feketehegyi víz-, gyógyintézet és klimatikus gyógyhely ismertetése. Bp., Kaufman, 31 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, foltos. / Cernohorské kúpele (Merény, Nálepkovo), spa advertisement booklet
12156.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF