50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm