14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
1932 Gránit emlék kulacs, "Magyarorsz. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró csorbával, m: 19,5 cm