Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 37

Amerikai Egyesült Államok 1969. Mans first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy (Az első ember a holdon - Apolló 11 / John F. Kennedy) jelzett Br emlékérem (156,77g/70mm) T:1- szennyeződés / USA 1969. Mans first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy hallmarked Br commemorative medal (156,77g/70mm) C:AU stain
30433.

Amerikai Egyesült Államok 1969. "Man's first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy (Az első ember a holdon - Apolló 11 / John F. Kennedy)" jelzett Br emlékérem (156,77g/70mm) T:1- szennyeződés / USA 1969. "Man's first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy" hallmarked Br commemorative medal (156,77g/70mm) C:AU stain

8 500 HUF
22,97
Amerikai Egyesült Államok 1981-1983. A világ 100 leghíresebb bélyege 100db-os miniatűr Ag emlékérem gyűjtemény, bontatlan eredeti csomagolásban, német nyelvű leírással, csipesszel és dísztokkal T:1,PP / USA 1981-1983. Die 100 berühmtesten Briefmarken der Welt (The 100 most famous Stamps of the World) 100pcs of miniature Ag commemorative medallions, in unopened package, with german language information sheets, a tong and display case C:UNC,PP
30434.

Amerikai Egyesült Államok 1981-1983. "A világ 100 leghíresebb bélyege" 100db-os miniatűr Ag emlékérem gyűjtemény, bontatlan eredeti csomagolásban, német nyelvű leírással, csipesszel és dísztokkal T:1,PP / USA 1981-1983. "Die 100 berühmtesten Briefmarken der Welt (The 100 most famous Stamps of the World)" 100pcs of miniature Ag commemorative medallions, in unopened package, with german language information sheets, a tong and display case C:UNC,PP

50 000 HUF
135,14
147,06
Ausztria 1885? Rudolf koronaherceg és Stefánia Br egyoldalas emlékplakett. Szign.: Jos. Würbel (350,9g/106mm) T:2 ph.,ü. /  Austria 1885? Crown Prince Rudolf and Stephanie - DAT FLOREM STEPHANIA RVDOLPHO Br one sided commemorative plaque. Sign.: Jos Würbel (350,9g/106mm) C:XF edge error, ding
30435.

Ausztria 1885? "Rudolf koronaherceg és Stefánia" Br egyoldalas emlékplakett. Szign.: Jos. Würbel (350,9g/106mm) T:2 ph.,ü. / Austria 1885? "Crown Prince Rudolf and Stephanie - DAT FLOREM STEPHANIA RVDOLPHO" Br one sided commemorative plaque. Sign.: Jos Würbel (350,9g/106mm) C:XF edge error, ding

65 000 HUF
175,68
191,18
Ausztria 1888. Mária Terézia / Mária Terézia-emlékmű Br emlékérem, peremén gyártói jelzéssel. Szign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) T:1- /  Austria 1888. Maria Theresia / Maria Theresia monument in Vienna Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) C:AU
30436.

Ausztria 1888. "Mária Terézia / Mária Terézia-emlékmű" Br emlékérem, peremén gyártói jelzéssel. Szign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) T:1- / Austria 1888. "Maria Theresia / Maria Theresia monument in Vienna" Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
9
Ausztria / Mürzzuschlag 1931. Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Téli Olimpia - Szocialista Munkás Sportinternacionálé) fém plakett, sarkainál fúrt lyukak (233,46g/82x122mm) T:2- patina / Austria Mürzzuschlag 1931. Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Winter Olympiad - Socialist Workers Sportinternationale) metal plaque with drilled holes at each corner  (233,46g/82x122mm) C:VF patina
30437.

Ausztria / Mürzzuschlag 1931. "Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Téli Olimpia - Szocialista Munkás Sportinternacionálé)" fém plakett, sarkainál fúrt lyukak (233,46g/82x122mm) T:2- patina / Austria Mürzzuschlag 1931. "Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Winter Olympiad - Socialist Workers Sportinternationale)" metal plaque with drilled holes at each corner (233,46g/82x122mm) C:VF patina

120 000 HUF
324,32
352,94
Osztrák Németalföld 1732. Conrad dUrsel gróf / Namur Br emlékérem (8,72g/32mm) T:2 /  Austrian Netherlands 1732. Conrad Duke dUrsel / Namur Br commemorative medal (8,72g/32mm) C:XF
30438.

Osztrák Németalföld 1732. "Conrad d'Ursel gróf / Namur" Br emlékérem (8,72g/32mm) T:2 / Austrian Netherlands 1732. "Conrad Duke d'Ursel / Namur" Br commemorative medal (8,72g/32mm) C:XF

7 500 HUF
20,27
22,06
Osztrák Németalföld 1794. Brabant hódolata II. Ferenc császárnak Br zseton (3,57g/22mm) T:2 /  Austrian Netherlands 1794. Homage of Brabant to Emperor Franz II Br jeton (3,57g/22mm) C:XF
30439.

Osztrák Németalföld 1794. "Brabant hódolata II. Ferenc császárnak" Br zseton (3,57g/22mm) T:2 / Austrian Netherlands 1794. "Homage of Brabant to Emperor Franz II" Br jeton (3,57g/22mm) C:XF

6 000 HUF
Belgium 1993. Europalia in Belgium - Mexico (Europalia nemzetközi művészeti fesztivál Belgium - Mexikó) Br emlékérem, peremén FIBRU BRUSSELS gyártói jelzéssel. Szign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) T:1- / Belgium 1993. Europalia in Belgium - Mexico Br commemorative medal of Europalia international arts festival with FIBRU BRUSSELS makers mark on edge. Sign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) C:AU
30440.

Belgium 1993. "Europalia in Belgium - Mexico (Europalia nemzetközi művészeti fesztivál Belgium - Mexikó)" Br emlékérem, peremén "FIBRU BRUSSELS" gyártói jelzéssel. Szign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) T:1- / Belgium 1993. "Europalia in Belgium - Mexico" Br commemorative medal of Europalia international arts festival with "FIBRU BRUSSELS" makers mark on edge. Sign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) C:AU

5 000 HUF
Csehszlovákia 1969. Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (Érdemért - Szlovák Orvosi Társaság) aranyozott Br plakett. Szign.: Cvegrosova Ludmilla(?) (151,03g/70mm) T:1- kis ph. / Czechoslovakia 1969. Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (For service - Slovakian Medical Society) gold plated Br plaque. Sign.: Ludmilla Cvegrosova(?) (151,03g/70mm) C:AU small edge error
30441.

Csehszlovákia 1969. "Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (Érdemért - Szlovák Orvosi Társaság)" aranyozott Br plakett. Szign.: Cvegrosova Ludmilla(?) (151,03g/70mm) T:1- kis ph. / Czechoslovakia 1969. "Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (For service - Slovakian Medical Society)" gold plated Br plaque. Sign.: Ludmilla Cvegrosova(?) (151,03g/70mm) C:AU small edge error

4 800 HUF
12,97
14,12
Franciaország ~1900-1910. On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / LVnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (Csak egymásért lehetünk boldogok / Szakszervezet(?) - Filantróp Társaság, alapítva Párizsban 1847-ben) Mr. Mulot Alfred számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) T:1-,2 apró ph. / France ~1900-1910. On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / LVnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (We can only be happy for each other / Trade-union(?) - Philanthropic Society founded in Paris in 1847) for Mr. Mulot Alfred, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) C:AU,XF tiny edge error
30442.

Franciaország ~1900-1910. "On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / L'Vnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (Csak egymásért lehetünk boldogok / Szakszervezet(?) - Filantróp Társaság, alapítva Párizsban 1847-ben)" Mr. Mulot Alfred számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) T:1-,2 apró ph. / France ~1900-1910. "On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / L'Vnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (We can only be happy for each other / Trade-union(?) - Philanthropic Society founded in Paris in 1847)" for Mr. Mulot Alfred, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) C:AU,XF tiny edge error

11 000 HUF
29,73
32,35
Franciaország 1900. Qui nAcquiert Point Perd / Ministere de linstruction Publique - Cours dAdultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Közoktatási Minisztérium - Felnőttképzés - Barthes Antoine, Toulouse-i Gimnázium) peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) T:2 apró ph. / France 1900. Qui nAcquiert Point Perd / Ministere de linstruction Publique - Cours dAdultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Ministry of Public Education - Adult education - Barthes Antoine, High School of Toulouse) Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) C:XF tiny edge error
30443.

Franciaország 1900. "Qui n'Acquiert Point Perd / Ministere de l'instruction Publique - Cours d'Adultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Közoktatási Minisztérium - Felnőttképzés - Barthes Antoine, Toulouse-i Gimnázium)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) T:2 apró ph. / France 1900. "Qui n'Acquiert Point Perd / Ministere de l'instruction Publique - Cours d'Adultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Ministry of Public Education - Adult education - Barthes Antoine, High School of Toulouse)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) C:XF tiny edge error

11 000 HUF
29,73
32,35
Franciaország 1901. Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Seine és Oise megye / Francia Köztársaság - Tanács díja) Mr. Marion részére, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) T:2 ph.  / France 1901. Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Département of Seine and Oise / Frech Republic - Prize of General Council) for Mr. Marion, Ag commemorative plaque, marked on edge. Sign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) C:XF edge error
30444.

Franciaország 1901. "Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Seine és Oise megye / Francia Köztársaság - Tanács díja)" Mr. Marion részére, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) T:2 ph. / France 1901. "Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Département of Seine and Oise / Frech Republic - Prize of General Council)" for Mr. Marion, Ag commemorative plaque, marked on edge. Sign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) C:XF edge error

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF