Books: Railways, locomotives

Number of items: 5

15290.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
35,26
40,15
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
Verebélyi Marzsó Károly: A vasúti balesetekről. Bp.,1906, Wodianer F. és Fiai. Kiadói papírkötésben, amatőr módon javított kötéssel, intézményi bélyegzővel, ceruzás bejelölésekkel. Ritka!
15291.

Available for bidding
10 000 HUF
32,05
36,50
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
Garády Sándor-Görög Sándor-Hieronymi Pál-Lux Ernő: Rendező pályaudvarok. Tanulmányúti jelentés. Bp.,1913, Franklin-Társulat, 77 p.+ XX t. (mellékletek.) Szövegközti fényképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Ritka.
15292.

Available for bidding
6 000 HUF
19,23
21,90
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Falkusfalvi Lacsny Árpád: A vasúti motoros járművek. Bp.,1928, Lacsny Árpád és Gépforgalmi és Kisvasúti Rt., (Franklin-ny.), 139 p. Számos szövegközti ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
15293.

Available for bidding
5 000 HUF
16,03
18,25
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Falkusfalvi Lacsny Árpád: Belsőelégésű motorok. Bp.,1933, Lacsny Árpád, (Franklin-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15294.

Available for bidding
5 000 HUF
16,03
18,25
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.