Books: Railways, locomotives

Number of items: 5

15290.

11 000 HUF
35,48
40,15
Verebélyi Marzsó Károly: A vasúti balesetekről. Bp.,1906, Wodianer F. és Fiai. Kiadói papírkötésben, amatőr módon javított kötéssel, intézményi bélyegzővel, ceruzás bejelölésekkel. Ritka!
15291.

10 000 HUF
32,26
36,50
Garády Sándor-Görög Sándor-Hieronymi Pál-Lux Ernő: Rendező pályaudvarok. Tanulmányúti jelentés. Bp.,1913, Franklin-Társulat, 77 p.+ XX t. (mellékletek.) Szövegközti fényképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Ritka.
15292.

6 000 HUF
19,35
21,90
Falkusfalvi Lacsny Árpád: A vasúti motoros járművek. Bp.,1928, Lacsny Árpád és Gépforgalmi és Kisvasúti Rt., (Franklin-ny.), 139 p. Számos szövegközti ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
15293.

5 000 HUF
16,13
18,25
Falkusfalvi Lacsny Árpád: Belsőelégésű motorok. Bp.,1933, Lacsny Árpád, (Franklin-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15294.

5 000 HUF
16,13
18,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.