Books: Military

Number of items: 12

Dálnoki Veress Lajos: Magyarország honvédelme a II. világháború előtt és alatt. (1920-1945.) I-III. Kötet. Kiadta és sajtó alá rendezte: Dálnoki Veress Lajos vezérezredes. München, 1972-1974-1973, Danubia Druckerei Gmbh,488 p.+20 t.(mellékletek.)+2 helyesbítő ív.+462 p.+27 t.(mellékletek.)+303 p.+17 t.(mellékletek.)+1 hibajavítás. Kiadói nylon-kötés,a III. kötetből 2 melléklet hiányzik, jó állapotban. Emigráns kiadvány. Ritka hadtörténeti munka.
15110.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
192,31
218,98
Minimum bid:
60 000 HUF
Refresh
Lévai Jenő: Fehér cártól a vörös Leninig. Magyar hadifoglyok szenvedései Oroszországban. A külső borítékot Kner Albert rajzolta. Bp.,é.n.,Magyar Hétfő, (Stádium-ny.) Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, foltos borítóval. Ritka!
15111.

Available for bidding
24 000 HUF
76,92
87,59
14
Minimum bid:
50 000 HUF
Refresh
Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Festett vászonkötésben, gerincén kopásokkal, kötés laza
15112.

Available for bidding
16 000 HUF
51,28
58,39
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
A Felvidék és Kárpátalja hadtörténete. 1914-1918. Vitéz uzsoki Báró Szurmay Sándor bevezető soraival. Szerk.: De Sgardelli Caesar. Bp.,(1940), Athenaeum, 1 t. (Horthy Miklós színes portréja, címkép)+441 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. A 381-441. oldal között a tisztek és tisztjelöltek fekete-fehér fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó borító kopott.
15113.

Available for bidding
16 000 HUF
51,28
58,39
Minimum bid:
18 000 HUF
Refresh
Pizzighelli, Cajetan: Geschichte des k. u. k. Husaren-Regimentes Wilhelm II. König von Württemberg Nr. 6. 1734-1896. Im Auftrage des Regimentscommandos zusammengestellt. Mit 16 Lichtdrucktafeln. Rzeszów, 1897. Az ezred kiadása. Aranyozott, restaurált, félvászon kötésben. / In restored half linen binding. 854p.
15114.

Available for bidding
11 000 HUF
35,26
40,15
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
A m. kir. budapesti 1. honvédhuszárezred és m. kir. 1. népfölkelő-huszárosztály története 1869-1918. Kiadja: Az Ezred Emlékbizottsága. [Előszó: József főherceg. A II. részt összeállította: Pazonyi Elek Menyhért.] Budapest, 1927. Stádium. VIII + 820 + [1] p. + 4 t. (3 kihajtható). Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Számozott (78. sz.) példány. Festett, aranyozott, illusztrált kiadói egészászon-kötésben. Megkímélt állapotú, jó példány, Első előzéklap nélkül Folio.
15115.

Available for bidding
11 000 HUF
35,26
40,15
9
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.