Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 7

Kugler Géza [Kugler Henrik]: A legujabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Bp.,én., Rozsnyai Károly, (Márkus Samu-ny.), 521+16 (Rozsnyai Károly időszaki értesítője) p. Szövegközti rajzokkal, . Kiadó illusztrált félvászon-kötés, litografált borítóval, jó állapotban.
15195.

12 000 HUF
32,43
35,29
22
Hagn Károly: Háboru és béke cukrász és mézeskalácsos művészete. Spelter Henrik Magyarország első aranykoszorús cukrászmesterének, a Budapesti Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének elnökének előszavával. A cukrászati díszítőművészet részt Lajos Ferenc festőművész írta. Bp. 1943, Lajos Ferenc Szépmíves Műhely kiadása,(Arany János Nyomdai Műintézet Rt.), 384+I-LXI+385-400 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, jó állapotban.
15196.

Hagn Károly: Háboru és béke cukrász és mézeskalácsos művészete. Spelter Henrik Magyarország első aranykoszorús cukrászmesterének, a Budapesti Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének elnökének előszavával. A cukrászati díszítőművészet részt Lajos Ferenc festőművész írta. Bp. 1943, Lajos Ferenc "Szépmíves Műhely" kiadása,(Arany János Nyomdai Műintézet Rt.), 384+I-LXI+385-400 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, jó állapotban.

18 000 HUF
48,65
52,94
Eredeti kunsági szakácskönyv. Összeállította: Simon Elemérné. Bp.,1917, Farkas Testvérek-ny., 128 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítótót bekötötték, a papírborító sérült, foltos, 68-69. oldal közé egy táviratot is bekötöttek. Első kiadás! Aukción még nem szerepelt!
15197.

10 000 HUF
27,03
29,41
13
15198.

8 000 HUF
Pető Gyula: Ételkészítési ismeretek. I-III. kötet. A vendéglátóipari szakmunkásképző iskolák számára. (Két kötetben.) Bp.,1987-1988, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Az első kötetben szerző dedikációjával. Száraznévbélyegzővel.
15199.

6 000 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp.,1930, Szerzői kiadás,(Otthon-ny.),363 p. Harmadik Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15200.

5 000 HUF
Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Bp.,1892, Szerzői kiadás, (Newald Illés-ny.), 171+19 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Ruzitska Ármin-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15201.

5 000 HUF
30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF