Swords, daggers

Number of items: 13

cca XVII-XVIII. sz. Közel keleti szúrófegyver. Karra csatolható tőr közelharchoz. Fém, gazdagon díszített. Piros és sötétzöld, az életet és halált szimbolizáló féldrágakő díszítéssel. Ezüsttel ötvözött fehér fém. / Medieval Middle-Eastern dagger for close fights. Ornamented metal with two half-gems. Silver alloy. 20 cm
11850.

46 000 HUF
147,44
168,50
XVIII.-XIX sz. szablya. Kopott vésetekkel a pengén.. Enyhén sérült rézveretes bőr hüvellyel. / Turkish sabre with copper-leather sheath 108 cm
11851.

80 000 HUF
256,41
293,04
10
XVIII-XIX. sz. dísz szablya. Maratott, díszített pengével. Enyhén sérült fa markolattal, rézveretes bőr hüvellyel. A bőr sérült. / Sabre 95 cm
11852.

60 000 HUF
192,31
219,78
1891 Saska, cári orosz, kozák kard, szablya, Jelzett. / Russian Kossak Shashka 95 cm
11853.

40 000 HUF
128,21
146,52
15
XIX. sz. Antik fokos, fémberakásos díszített fa nyéllel. / Iron headed axe with inlayed wood body. 80 cm
11854.

9 000 HUF
28,85
32,97
17
XVIII. sz. kovácsolt acél lándzsafej, kopja-fej. / XVIIIth century smithed steel sphere head. 58 cm
11855.

40 000 HUF
128,21
146,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.