1869 Magyar Királyi Északi Vasút menetrendje nagyméretű plakáton, magyar és német nyelven, hatásnyommal, 65x98 cm / 1869 Hungarian Northern Railway schedule poster, in Hungarian and German, folded, 65x98 cm
cca 1910 Kossuth Ferenc kereskedelemügyi miniszter arcképe, plakát, Fővárosi 1848/49-i Ereklye Gyűjtemény és Kossuth Múzeum [Kunossy Vilmos és Fia], kis gyűrődésekkel, 80×60 cm
1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj!" Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.
cca 1930 Vogel Erik: Budapest, Moulin Rouge mulató reklám plakátja. Astoria (Weisz Jenő) nyomda. Ofszet, szita. Egy javított szakadás, 31x47 cm / Advertising poster, with restored tear, 31x47 cm
1930 Bardócz Árpád (1882-1938): Meteor porosz szalon szén, art deco reklám plakát, Phöbus nyomda, restaurált, 47x33 cm / Meteor coal company advertisment poster, restored, 47x33 cm
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm