https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Poster

Number of items: 49

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1869 Magyar Királyi Északi Vasút menetrendje nagyméretű plakáton, magyar és német nyelven, hatásnyommal, 65x98 cm / 1869 Hungarian Northern Railway schedule poster, in Hungarian and German, folded, 65x98 cm
12010.
 

1869 Magyar Királyi Északi Vasút menetrendje nagyméretű plakáton, magyar és német nyelven, hatásnyommal, 65x98 cm / 1869 Hungarian Northern Railway schedule poster, in Hungarian and German, folded, 65x98 cm

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
156,25
EUR
,
172,41
USD
Number of bids:
1
cca 1910 Kossuth Ferenc kereskedelemügyi miniszter arcképe, plakát, Fővárosi 1848/49-i Ereklye Gyűjtemény és Kossuth Múzeum [Kunossy Vilmos és Fia], kis gyűrődésekkel, 80×60 cm
12011.
 

cca 1910 Kossuth Ferenc kereskedelemügyi miniszter arcképe, plakát, Fővárosi 1848/49-i Ereklye Gyűjtemény és Kossuth Múzeum [Kunossy Vilmos és Fia], kis gyűrődésekkel, 80×60 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,00
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
0
cca 1910-1920 Mikrosol gombaölő szer, reklámplakát, ofszet, papír, sérült, 44,5×26 cm
12012.
 

cca 1910-1920 Mikrosol gombaölő szer, reklámplakát, ofszet, papír, sérült, 44,5×26 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
31,25
EUR
,
34,48
USD
Number of bids:
1
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm
12013.
 

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm

 
Sold
Starting price:
24 000 HUF
75,00
EUR
,
82,76
USD
Number of bids:
11
cca 1927 Magyar Hiszekegy Terjesztő bizottság és Budapesti városháza által lepecsételt, hivatalos Hiszekegy plakát. 25x35 cm
12014.
 

cca 1927 Magyar Hiszekegy Terjesztő bizottság és Budapesti városháza által lepecsételt, hivatalos Hiszekegy plakát. 25x35 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
18,75
EUR
,
20,69
USD
Number of bids:
6
1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj! Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.
12015.
 

1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj!" Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
56,25
EUR
,
62,07
USD
Number of bids:
1
cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány cipőkérmviasz, Art Deco reklámplakát, litho, papír, Klösz Gy. és Fia, 34×24 cm
12016.
 

cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány cipőkérmviasz, Art Deco reklámplakát, litho, papír, Klösz Gy. és Fia, 34×24 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
56,25
EUR
,
62,07
USD
Number of bids:
2
cca 1930 Vogel Erik: Budapest, Moulin Rouge mulató reklám plakátja. Astoria (Weisz Jenő) nyomda. Ofszet, szita. Egy javított szakadás, 31x47 cm / Advertising poster, with restored tear, 31x47 cm
12017.
 

cca 1930 Vogel Erik: Budapest, Moulin Rouge mulató reklám plakátja. Astoria (Weisz Jenő) nyomda. Ofszet, szita. Egy javított szakadás, 31x47 cm / Advertising poster, with restored tear, 31x47 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
31,25
EUR
,
34,48
USD
Number of bids:
23
cca 1930 Stoli karamellakülönlegesség, reklámplakát, papír, Vidor Grund, 24×33,5 cm
12018.
 

cca 1930 Stoli karamellakülönlegesség, reklámplakát, papír, Vidor Grund, 24×33,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
25,00
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
2
1930 Bardócz Árpád (1882-1938): Meteor porosz szalon szén, art deco reklám plakát, Phöbus nyomda, restaurált, 47x33 cm / Meteor coal company advertisment poster, restored, 47x33 cm
12019.
 

1930 Bardócz Árpád (1882-1938): Meteor porosz szalon szén, art deco reklám plakát, Phöbus nyomda, restaurált, 47x33 cm / Meteor coal company advertisment poster, restored, 47x33 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
37,50
EUR
,
41,38
USD
Number of bids:
3
cca 1935 Fényes Cirkusz, Readings kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Readings bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm
12020.
 

cca 1935 Fényes Cirkusz, Reading's kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Reading's bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
62,50
EUR
,
68,97
USD
Number of bids:
0
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palms légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
12021.
 

cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
43,75
EUR
,
48,28
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment