8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Dr. Wertner Mór: A középkori délszláv uralkodók genealógiai története. [Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XXVIII. kötet.] Temesvár, 1891, [Szabó Ferenc], Csanád-Egyházmegyei Ny., 4+266 p.+ XII kihajtható genealógiai tábla. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a táblákon kis foltok, a címoldal előtti elülső előzéklap hiányzik.