5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Kabdebó Gyula: Budapest Székesfőváros kislakás és iskola építkezései. A Magyar Építőművészet külön füzete 1913. december. Bp., 1913, "Pária." Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.