Printed Materials

Number of items: 64

1849 mácius 19. 29. Tábori jelentés a medgyesi csatáról, Bem vereségéről. 26x42 cm
12200.

8 000 HUF
cca 1870-1880 Különféle litografált aprónyomtatványok (étlap, hirdetés, alkalmi üdvözlet stb.), nagyrészt özv. Kirchner verseci nyomdájából, a tervezők közt Dörre Tivadar (1958-1932) festő, grafikus és mások, összesen 12 db
12201.

15 000 HUF
40,54
44,12
1876 Bemeneti jegy Deák Ferencz temetéséhez a tudományos társaság csarnokába. A képviselőház háznagyi hivatalának pecsétjével. (sarka hatott)
12202.

6 000 HUF
cca 1880 a Magyar Királyi 5ik Felmérési Felügyelőség Hivatalnokai Sorsjegytársulata kitöltetlen elismervénye
12203.

5 000 HUF
12204.

80 000 HUF
216,22
235,29
12205.

100 000 HUF
270,27
294,12
1888 Értesítő a Pannonhalmi Szt. Benedekrend kőszegi Gymnasiumából az 1887-1888. év végén. Kőszeg, 1888, Feigl Frigyes, 42 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval, foltos.
12206.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1890 Pozsonyi Kalauz. Witzek colorirter durch Führer Pressburg. [Színes, képes reklámkiadvány.] Egyedüli és kizárólagos elárusító Stampfel Károly. Prága, cca 1890, Witzek,(Haase A. ny.) 8 l. A borító előlapján színes fejléccel, a borító elo- és hátlapján 14 kőnyomatú városképpel, középen a város kőnyomatú térképével,(29x32 cm). A 2-3. oldalon a fontosabb látnivalók rövid ismertetésével, a 6-7. oldalon 13 reklámmal. Magyar-német bilingvis. Hajtva, egy helyen kis kopással / Bratislava/Pressburg guide and map, with lithographic map (29x32 cm) and pictures, with descriptions of main sights and contemporary advertisment, in Hungarian and German language. Folded, in one spot little bit weary.
12207.

18 000 HUF
48,65
52,94
17
cca 1890 Máramaros-megyei Szlatina-Füred Pável-sósfürdő. ismertető füzet számos érdekességgel, tűzött papírkötésben, jó állapotban, 24 p.
12208.

cca 1890 Máramaros-megyei Szlatina-Füred "Pável"-sósfürdő. ismertető füzet számos érdekességgel, tűzött papírkötésben, jó állapotban, 24 p.

8 000 HUF
1893 Az EMKE bál díszes táncrendje ceruzával. Jó állapotban / Dance scheduler
12209.

4 000 HUF
1896 Magyarország ezredéves ünnepe, magyar-német-francia háromnyelvű ismertető füzet számos érdekességgel, tűzött papírkötésben, jó állapotban
12210.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1900 Album von Leipzig. 50 Ansichten. Lipcse album 50 hártyapapírral elválasztott képpel / 50 images in album. 26x20 cm
12211.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF