8 000 HUF
1926 Nyomdász-évkönyv. - Almanahul Tipografilor - Buchdrucker-Almanach 1926. Szerkeszti és kiadja: Krizsó Kálmán (Coloman Krizsó), Kolozsvár (Cluj.) Temesvár (Timisoara), 1926, Helicon, 208 p. + 16 t.+ 8 p. (betűminták). Gazdagon illusztrálva. Kiadói színes illusztrált félvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, magyar, román és német nyelven, jó állapotban. A kötéstervet és a könyvdíszeket Kner Albert (1899-1976) készítette. Kner Albert ex libris-szével. "Kner Imre szakkönyvtárából A Magyar Iparművészeti Főiskola Könyvtárának Különgyűjteménye" címkével. / 1926 Typographer Almanah. Edited by Coloman Krizsó, Cluj. Timisoara, 1926, Helicon. Half-linen-binding, with a little bit worn cover, and first smear-sheet is coming out. With the label of From Imre Kner Library. With ex libris Albert Kner.