Periodicals

Number of items: 45

1883 Bányászati és Kohászati Lapok, XVI. évf. 1. szám. Szerk.: Farbaky István. 12 p.+1 fametszetű tábla, a Kizovai légakna átlyukasztásáról. Felvágatlan példány. Jó állapotban.
12304.

5 000 HUF
1883 Közérdek. Ipari, kereskedelmi és kiállítási szemle. 1883, június 1. mutatványszám. Szerk.: Barna Izidor, Szatmári Mór. Korabeli reklámokkal, 20 p. Jó állapotban. Rövid életű folyóirat. Összesen négy számot ért meg.
12305.

3 000 HUF
1893 Vasvármegye. Politikai, társadalmi és közgazdasági lap. V. évf. 25. sz., 1893. június 18. Szerk.: Kőváry Kaffehr Béla. Szombathely, özv. Seiler Henrikné-ny., korabeli reklámokkal, 12 p. 1889-1945 között megjelenő vas vármegyei folyóirat.
12306.

2 000 HUF
1896-1903 a The Studio művészeti folyóirat három évfolyama (7., 21., 28.), évfolyamonként egybekötve számos szecessziós illusztrációval, érdekes írásokkal, kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban / In English, with Art Nouveau illustrations, slightly worn linen binding, in good condition
12307.

5 000 HUF
1901 Journal Amusant No. 115, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12308.

1 400 HUF
1903 Zászlónk Ifjusági Lap. Kiadja Regnum Marianum. I. évfolyam 1902-1903. Teljes évfolyam. Bp., Stephaneum, 4+260+X p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
12309.

5 000 HUF
1904 A St. Louisi Világkiállítás. Magyar Iparművészet, Szerk.: Fittler Kamill, Főmunkatárs: Györgyi Kálmán, VII. évf. 6 szám. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, Athenaeum Rt.-ny. Kiadói papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, rengeteg korabeli reklámmal, jó állapotban
12310.

4 000 HUF
1919 Az Új Film c. művészeti hetilap I. induló száma. A Tanácsköztársaság alatt kiadott lap mindössze két számot ért meg. Szép állapotban
12311.

8 000 HUF
19
1919 A Tanácsköztársaság könyvtárügye 1. évf. 1. lapszáma (május 1.), érdekes írásokkal
12312.

15 000 HUF
40,54
44,12
1925 Móricz Zsigmond (1879-1942) és Erdélyi József (1896-1978) saját kezű aláírásai a Nyugat folyóirat XVIII. évfolyamának 3. kötetében (18-24. szám.). Egészvászon kötésben.
12313.

20 000 HUF
54,05
58,82
1927 Henszlmann-Lapok. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudomány-Egyetem Művészettörténeti Gyűjteményének közleményei. - Henszlmann-Blätter. Mitteilungen des Kunsthistorischen Instituts der Pázmány-Universität in Budapest. 2-10. szám.
12314.

8 000 HUF
1936 Szép Szó. II. kötet. 4-5. szám. 1936. június. Szerk. Ignotus Pál és József Attila. Bp.,1936.,Cserépfalvi, Lőbl Dávid és fia, 215+1 p. Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll.: Fejtő Ferenc. A Szép Szó különszáma. Benne: József Attila: A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Átkötött félvászon-kötés, a címlapot az átkötéskor nem kötötték be. Jó állapotban.
12315.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF