Number of items: 82

Ulrich Géza (1881-1943): Piaci jelenet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm
10074.

16 000 HUF
43,24
47,06
Vetlényi Zsolt (1967-): Heartland. Olaj, farost, jelzett, egyedi keretben, 50×60 cm
10076.

70 000 HUF
189,19
205,88
9
Vogel Eric (1907-1996): Fekete köpeny. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×25 cm
10077.

20 000 HUF
54,05
58,82
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Asszonyok a pataknál. Akvarell, papír-karton, jelzett, 25×34 cm
10078.

24 000 HUF
64,86
70,59
Zórád Ernő (1911-2004): Hollywood film. Kollázs, papír, jelzés nélkül, 32×21 cm
10079.

55 000 HUF
148,65
161,76
Zórád Ernő (1911-2004): A háromfejű sárkány (borító terv). Akvarell-tus, papír, jelzés nélkül, 33×21 cm
10080.

65 000 HUF
175,68
191,18
cca 1750 Olvashatatlan jelzéssel: Kártyázók. Olaj, fémlemez-karton, üvegezett keretben, 16×22 cm
10081.

90 000 HUF
243,24
264,71
XVIII. század végi orosz ikon: Betegségek elhárítója. ( Szűz Mária a kis Jézussal). Tojástempera, vászon-fatábla, restaurált, több helyen kopott, fénymásolt orosz és magyar leírással, 36×31 cm
10082.

320 000 HUF
864,86
941,18
cca 1900 Szent Lukács evangélista, orosz ikon, tojástempera, fa tábla, jelzés nélkül, sérülésekkel, 44×37 cm / Luke the Evangelist, Russian icon, without sign, with small damages, 44×37 cm
10083.

60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1810 Jelzés nélkül: Máriássy András (1759-1846), táborszernagy. Olaj, karton, antik keretben, 19×16 cm. Máriássy ezred - a Mihály orosz nagyherceg nevét viselő 37. (magyarországi) gyalogezred ezredtulajdonosa 1846-ig,
10084.

110 000 HUF
297,30
323,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF