Rákospalota és Rákosvidék. Szerk.: Zsemley Oszkár. Magyar Városok és V... https://www.darabanth.com/en/major-auction/28/categories~Other-collectibles/Books-Travelling-Local-History~11237/Rakospalota-es-Rakosvidek-Szerk-Zsemley-Oszkar-Magyar-Varosok-es-Varmegyek-Monografiaj~II1668963
1668963
15007
28
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
8 000 HUF
Description: Rákospalota és Rákosvidék. Szerk.: Zsemley Oszkár. Magyar Városok és Vármegyék Monografiája. Bp., 1938, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, de egyébként szép állapotban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035