15067.
28. Closed major auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
Tornagyakorlatok gyűjteménye. A "Magyar. Orsz. Tornatanítók Egylete" kiadásában, mint a "Tornaügy" 1904-1906. évi melléklete. (Bp.,1906, "Tornaügy"), 196 p. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos hátsó borítóval, és gerinccel. A Vörösmarty család egy leszármazottjának, Vörösmarty Mihálynak névbejegyzésével, dátumozva (Székesfehérvár, 1907. jan. 9.)