Books: Other languages

Number of items: 10

Jules Verne: Un hivernage dans les glaces. Adrien Marie illusztrációival. Bibliothéques Blanche. Paris, é.n.,Éducation et Récréation, J. Hetzel et Co., 125+1 p. Kiadói festett, aranyozott díszes egészvászon-kötés, francia nyelven./ Linen-binding, in French.
15371.

16 000 HUF
43,24
47,06
Jules Verne: Robur-Le-Conquérant. León Benett illusztrációival. Paris, 1924, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, aranyozott felső lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.
15372.

6 000 HUF
Jules Verne: LArchipel en Feu. León Benett illusztrációival. Paris, 1937, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerinc felső részén, aranyozott felső lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.
15373.

Jules Verne: L'Archipel en Feu. León Benett illusztrációival. Paris, 1937, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerinc felső részén, aranyozott felső lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.

7 000 HUF
18,92
20,59
Cicero, M. Tullius: Orationes selectae, opera, et studio. Cum notis Christophori Wahl SJ. 1 köt. Typis Tyrnaviensibus, 1775. 8 sztl. lev. 445 l. 5 sztl. lev.; Korabeli, egészbőr-kötésben, gerincén kis sérüléssel / In leather binding, small damage on the spine
15374.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ammiani Marcellini rerum gestarum qui de XXXI supersunt libri XVIII. 1-2. köt. Bipontum [Zweibrücken], 1786, Ex Typographia Societatis. Kissé kopott, sérült gerincű félbőr kötésben. / Half-leather-binding, slightly worn, damaged spine
15375.

10 000 HUF
27,03
29,41
Cent Quatrains des Tang. Neuchatel, 1942, Baconniére. Francia nyelven. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel, szép állapotban / In French, half-leather binding, good condition.
15376.

6 000 HUF
Friedrich Nietzsche: Also Sprach Zarathustra. Leipzig, 1897. Sáfrány Károly (1864-1934) piarista tanár névbejegyzésével Aranyozott egészvászon kötésben. / In linen binding, in French.
15377.

4 000 HUF
Tennyson, Alfred: Guinevere and Other Poems. London - Glasgow - Bombay, s. d., Blackie & Son. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Vászonkötésben, kopott papír védőborítóval. / Linen bindig, worn paper cover
15378.

3 000 HUF
Political Jokes of Leningrad. Összegyűjtötte Arie Zand. Austin, 1982, Silvergirl. Kiadói papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
15379.

2 000 HUF
15380.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF