15271.
28. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.