Military

Number of items: 44

30658.

100 000 HUF
270,27
294,12
Finnország ~1925. Fehér Rózsa Lovagrend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán A.T. gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (85x86mm) T:2 /  Finland ~1925. Order of the Whites Rose Commander Grand Cross Star enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, A.T. makers mark on back with hallmarks (85x86mm) C:XF
30659.

Finnország ~1925. "Fehér Rózsa Lovagrend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A.T." gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (85x86mm) T:2 / Finland ~1925. "Order of the Whites Rose Commander Grand Cross Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A.T." makers mark on back with hallmarks (85x86mm) C:XF

300 000 HUF
810,81
882,35
Finnország ~1936. Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán A. TILLANDER gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 /  Finland ~1936. Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, A. TILLANDER makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
30660.

250 000 HUF
675,68
735,29
Franciaország / Második Császárság 1859. Itáliai Hadjárat Emlékérem fülön jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, peremén utólag beütött szöveg. Szign.: Barre (30mm) T:2 /  France / Second Empire 1859. Commemorative Medal of the 1859 Italian Campaign hallmarked Ag decoration on original ribbon with later struck text on edge. Sign.: Barre (30mm) C:XF
30661.

Franciaország / Második Császárság 1859. "Itáliai Hadjárat Emlékérem" fülön jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, peremén utólag beütött szöveg. Szign.: Barre (30mm) T:2 / France / Second Empire 1859. "Commemorative Medal of the 1859 Italian Campaign" hallmarked Ag decoration on original ribbon with later struck text on edge. Sign.: Barre (30mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Független Horvát Állam 1942. Horvát Érdemrend Nagykeresztjének csillaga zománcozott és jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, ezüstjelzés a tűn (84x85mm) T:1-,2 patina /  Independent State of Croatia 1942. Order of Merit Grand Cross Star enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, hallmark on pin (84x85mm) C:AU,XF patina
30662.

Független Horvát Állam 1942. "Horvát Érdemrend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott és jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, ezüstjelzés a tűn (84x85mm) T:1-,2 patina / Independent State of Croatia 1942. "Order of Merit Grand Cross Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, hallmark on pin (84x85mm) C:AU,XF patina

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
Orosz Birodalom 1850. A magyarországi és erdélyi rendteremtésre 1849 jelzetlen Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, a szabadságharc leverésében résztvevő orosz katonák számára adományozva (29mm) T:2,2- /  Russian Empire 1850. Medal for the Pacification of Hungary and Transylvania 1849 unmarked Ag decoration with not original ribbon, awarded to the Russian forces who took part in the campaign against Hungary (29mm) C:XF,VF
30663.

Orosz Birodalom 1850. "A magyarországi és erdélyi rendteremtésre 1849" jelzetlen Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, a szabadságharc leverésében résztvevő orosz katonák számára adományozva (29mm) T:2,2- / Russian Empire 1850. "Medal for the Pacification of Hungary and Transylvania 1849" unmarked Ag decoration with not original ribbon, awarded to the Russian forces who took part in the campaign against Hungary (29mm) C:XF,VF

40 000 HUF
108,11
117,65
Oszmán Birodalom ~1900. Medzsid Rend II. osztályának csillaga zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán török gyártói jelzés (~85mm) T:2,2- csillagszár vége enyhén hajlott, hátoldalán kampó letört, medalion közepe valószínűleg javított, elfordult /  Ottoman Empire ~1900. Order of Medjidie, Star of 2nd Class enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion (~85mm) C:XF,VF one point of star slightly bent, the hook on the back is missing, center of the medalion is probably repaired because it is rotated
30664.

Oszmán Birodalom ~1900. "Medzsid Rend II. osztályának csillaga" zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán török gyártói jelzés (~85mm) T:2,2- csillagszár vége enyhén hajlott, hátoldalán kampó letört, medalion közepe valószínűleg javított, elfordult / Ottoman Empire ~1900. "Order of Medjidie, Star of 2nd Class" enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion (~85mm) C:XF,VF one point of star slightly bent, the hook on the back is missing, center of the medalion is probably repaired because it is rotated

80 000 HUF
216,22
235,29
9
Bulgária ~1920. Szent Sándor-rend II. osztályának csillaga zománcozott és jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, C. F. ROTHE és WIEN gyártói beütésekkel a tűn, valamint ezüstjelzés a csillag hátoldalán (78mm) T:1-,2 /  Bulgaria ~1920. Order of St. Alexander, star of the 2nd class enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, C.F. ROTHE and WIEN makers mark on pin, and silver hallmark on reverse of the star (78mm) C:AU,XF
30665.

Bulgária ~1920. "Szent Sándor-rend II. osztályának csillaga" zománcozott és jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, "C. F. ROTHE" és "WIEN" gyártói beütésekkel a tűn, valamint ezüstjelzés a csillag hátoldalán (78mm) T:1-,2 / Bulgaria ~1920. "Order of St. Alexander, star of the 2nd class" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "C.F. ROTHE" and "WIEN" makers mark on pin, and silver hallmark on reverse of the star (78mm) C:AU,XF

500 000 HUF
1 351,35
1 470,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF