Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 50

~1930-1940. Hungarian Tours zománcozott Br gomblyukjelvény (21x37mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1930-1940. Hungarian Tours enamelled Br buttonhole badge (21x37mm) C:XF small enamel error
30687.

~1930-1940. "Hungarian Tours" zománcozott Br gomblyukjelvény (21x37mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1930-1940. "Hungarian Tours" enamelled Br buttonhole badge (21x37mm) C:XF small enamel error

3 000 HUF
~1930-1940. KIE (Keresztényszocialista Ifjúsági Egylet?) zománcozott jelvény (17x25mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. KIE (Christiansocialist Youth Alliance?) enamelled badge (17x25mm) C:XF
30688.

~1930-1940. "KIE (Keresztényszocialista Ifjúsági Egylet?)" zománcozott jelvény (17x25mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "KIE (Christiansocialist Youth Alliance?) enamelled badge (17x25mm) C:XF

3 000 HUF
~1930-1950. F.A.Ü. - Fővárosi Autóbusz Üzem zománcozott fém sapkajelvény (38mm) T:2 zománchiba  / Hungary ~1930-1950, F.A.Ü. - Fővárosi Autóbusz Üzem enamelled metal cap badge (38mm) C:XF enamel error
30689.

~1930-1950. "F.A.Ü. - Fővárosi Autóbusz Üzem" zománcozott fém sapkajelvény (38mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1930-1950, "F.A.Ü. - Fővárosi Autóbusz Üzem" enamelled metal cap badge (38mm) C:XF enamel error

5 000 HUF
1931. Magyar Festőnap - Budapest 1931 zománcozott jelvény (20mm) T:1- / Hungary 1931. Magyar Festőnap - Budapest 1931 (Hungarian Painters Day) enamelled badge (20mm) C:AU
30690.

1931. "Magyar Festőnap - Budapest 1931" zománcozott jelvény (20mm) T:1- / Hungary 1931. "Magyar Festőnap - Budapest 1931 (Hungarian Painters Day)" enamelled badge (20mm) C:AU

3 000 HUF
1933. Jamboree zöld-fehér zománcozott cserkész kitűző (36x32mm) T:1- / Hungary 1933. Jamboree white-green enamelled Scouting pin (36x32mm) C:AU
30691.

1933. "Jamboree" zöld-fehér zománcozott cserkész kitűző (36x32mm) T:1- / Hungary 1933. "Jamboree" white-green enamelled Scouting pin (36x32mm) C:AU

5 000 HUF
35
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Rendőrtiszti Athletikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / VII. Orsz. R.tiszti Céllöv. V. 1935 Miniatür P. II. ezüstözött fém díjérem BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (36mm) T:2 patina, kopott ezüstözés / Hungary 1935. Rendőrtiszti Athletikai Club (Police Athletic Club) - Honos Tibi Patriae Spes / VII. Orsz. R.tiszti Céllöv. V. 1935 Miniatür P. II. silvered metal award medal with BERÁN N BPEST makers mark. Sign.: Lajos Berán (36mm) C:XF patina, silver plating worn
30692.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Rendőrtiszti Athletikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / VII. Orsz. R.tiszti Céllöv. V. 1935 Miniatür P. II." ezüstözött fém díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (36mm) T:2 patina, kopott ezüstözés / Hungary 1935. "Rendőrtiszti Athletikai Club (Police Athletic Club) - Honos Tibi Patriae Spes / VII. Orsz. R.tiszti Céllöv. V. 1935 Miniatür P. II." silvered metal award medal with "BERÁN N BPEST" makers mark. Sign.: Lajos Berán (36mm) C:XF patina, silver plating worn

4 000 HUF
1936. Berlin 1936 magyar címeres, zománcozott olimpiai jelvény, WALTHER E. BUDAPEST - TÖRV. VÉDVE gyártói jelzéssel (23x30mm) T:2- zománchiba / Hungary 1936. Berlin 1936 enamelled Olympic badge with Hungarian coat of arms, with WALTHER E. BUDAPEST - TÖRV. VÉDVE makers mark (23x30mm) C:VF enamel error
30693.

1936. "Berlin 1936" magyar címeres, zománcozott olimpiai jelvény, "WALTHER E. BUDAPEST - TÖRV. VÉDVE" gyártói jelzéssel (23x30mm) T:2- zománchiba / Hungary 1936. "Berlin 1936" enamelled Olympic badge with Hungarian coat of arms, with "WALTHER E. BUDAPEST - TÖRV. VÉDVE" makers mark (23x30mm) C:VF enamel error

8 000 HUF
30
~1942. A Magyar Vöröskereszt Díszjelvénye aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, hátoldalon BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (64x64mm) T:1,1- / Hungary ~1942. Hungarian Red Cross Award Badge gilt, enamelled Br decoration, on the backside BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. makers mark (64x64mm) C:UNC,AU
30694.

~1942. "A Magyar Vöröskereszt Díszjelvénye" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, hátoldalon "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (64x64mm) T:1,1- / Hungary ~1942. "Hungarian Red Cross Award Badge" gilt, enamelled Br decoration, on the backside "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." makers mark (64x64mm) C:UNC,AU

55 000 HUF
148,65
161,76
1946. Magyar Köztársasági Érdemrend Nagykeresztjének csillaga zománcozott Ag csillag, hátoldalán függőleges tűvel, annak belső oldalán jelzés (90mm) T:1-,2 kis hajlások a csillag szárainál /  Hungary 1946. Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross enamelled Ag star with vertical pin on back, with mark on the inside of the pin (90mm) C:AU,XF some points of the star are slightly bent NMK 488.
30695.

1946. "Magyar Köztársasági Érdemrend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott Ag csillag, hátoldalán függőleges tűvel, annak belső oldalán jelzés (90mm) T:1-,2 kis hajlások a csillag szárainál / Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Star of the Grand Cross" enamelled Ag star with vertical pin on back, with mark on the inside of the pin (90mm) C:AU,XF some points of the star are slightly bent NMK 488.

200 000 HUF
540,54
588,24
13
1946. Magyar Köztársasági Érdemrend Középkeresztjének csillaga zománcozott Ag csillag, hátoldalán függőleges tűvel (80mm) T:1-,2 /  Hungary 1946. Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders Cross Star enamelled Ag star with vertical pin on back (80mm) C:AU,XF NMK 489.
30696.

1946. "Magyar Köztársasági Érdemrend Középkeresztjének csillaga" zománcozott Ag csillag, hátoldalán függőleges tűvel (80mm) T:1-,2 / Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross Star" enamelled Ag star with vertical pin on back (80mm) C:AU,XF NMK 489.

150 000 HUF
405,41
441,18
1947-1949. Bajnok zománcozott fém kitűző a Tildy-korszakból (17x19mm) T:1-,2 / Hungary 1947-1949. Bajnok enamelled metal pin from the Tildy-period (17x19mm) C:AU,XF
30697.

1947-1949. "Bajnok" zománcozott fém kitűző a Tildy-korszakból (17x19mm) T:1-,2 / Hungary 1947-1949. "Bajnok" enamelled metal pin from the Tildy-period (17x19mm) C:AU,XF

11 000 HUF
29,73
32,35
1947. BRE - Budapesti Rendőr Egyesület zománcozott Br gomblyuk jelvény kitöltött tagsági igazolvánnyal (14,5mm) T:1-  / Hungary 1947. BRE - Budapesti Rendőr Egyesület (Police Association of Budapest) enamelled Br buttonhole badge with filled out membership ID (14,5mm) C:AU
30698.

1947. "BRE - Budapesti Rendőr Egyesület" zománcozott Br gomblyuk jelvény kitöltött tagsági igazolvánnyal (14,5mm) T:1- / Hungary 1947. "BRE - Budapesti Rendőr Egyesület (Police Association of Budapest)" enamelled Br buttonhole badge with filled out membership ID (14,5mm) C:AU

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF