12300.
27. Closed major auction
Poster
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
1915 Magyar Szentkorona Országainak Vöröskereszt Egylete adománygyűjtő kerti ünnepélylének plakátja, litográfia, Ifj. Kellner Ernő nyomdája, vászonra kasírozva, restaurált, 93,5x62 cm / 1915 Hungarian Red Cross charity event poster, lithography, on canvas, restored, 93,5x62 cm