30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
cca 1920 Argentor-Werke Rust & Hetzel historizáló jardiniere, gazdagon díszített ezüstözött alpakka, több rétegű csiszolt ólomkristály üveg betéttel, sérült, jelzett, 42×19×18 cm / cca 1920 Argentor-Werke Rust & Hetzel jardiniere, silver plated alpacca, with multilayered lead crystal inlay, with hallmark, damaged, 42×19×18 cm