Number of items: 63

15325.

5 000 HUF
15326.

16 000 HUF
43,24
47,06
Nadányi Zoltán: Csók a sötétben. Bp., (1947), Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált!
15327.

3 000 HUF
Jankovich Ferenc: A viharhoz. Versek. Bp., [1939], szerzői (Szalay). A szerző által Kárpáti Aurél (1884-1963) író, költő részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15328.

4 200 HUF
11,35
12,35
Rónay György: Te mondj el engem. Versek. Bp., 1942, Révai. A szerző által Grandpierre Emilnek dedikálva. Plüsskötésben, jó állapotban.
15329.

3 000 HUF
Pósa Lajosné [Andrássy Anna Lídia]: Az én koszorúm. Bp., 1930, szerzői. A szerző által Révész Margit (?-?) hárfaművésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15330.

3 600 HUF
9,73
10,59
15331.

3 000 HUF
Bory Jenő: Márvány szilánkok Bory Jenő szobrászvésője alól. Bp., é.n. Fővárosi Ny. Bory Jenőné dedikálásával. Félvászon kötésben.
15332.

6 000 HUF
15333.

3 000 HUF
15334.

10 000 HUF
27,03
29,41
15335.

20 000 HUF
54,05
58,82
15336.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF