5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Knauz Nándor: II. Endre szabadságlevelei. Értekezések a történelmi tudományok köréből X. szám. Pest, 1869, Eggenberger Ferdinánd Magyar Akadémiai Könyvárusnál, 79 p. Modern kissé kopottas félvászon-kötésben, ex libris szárazpecséttel, valamint ex libris névbélyegzővel.