11407.
26. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
1940 Lehoczky György (1901-1978): Mátyásföldi Repülőgépgyár Rt. látványterve, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kis szakadással és kis sérülésekkel a sarkainál, 42x105 cm.