Number of items: 14

11164.

260 000 HUF
769,23
962,96
10
cca 1910 Zsolnay rákos-kígyós nagy tál, ökörvérmázas fehércserép, formába öntött, jelzett, formaszámmal:6108, tűzrepedéssel, d:35 cm, m:9 cm / Zsolnay bowl with crab figure, with fire crack
11165.

240 000 HUF
710,06
888,89
cca 1910 Zsolnay kofaasszony, formába öntött fehércserép, felületén több színű eozinmázakkal festett. Tervező: Beszédes János László (1874-1922). Restaurált, jelzett (körpecsét), formaszám:8571 m:35 cm / Zsolnay costermonger figure. Restored.
11166.

180 000 HUF
532,54
666,67
11167.

70 000 HUF
207,10
259,26
Zsolnay parasztlány libákkal, eozin mázas, jelzett, hibátlan, formaszám:9998, m:24 cm / Zsolnay peasant girl with geese, flawless
11168.

28 000 HUF
82,84
103,70
Herendi koi hal, kézzel festett, jelzett, festék kopásokkal, h:20 cm, m:6.5 cm / Herendi koi fish, slightly worn
11169.

12 000 HUF
35,50
44,44
Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett Fischer I. Budapest m: 35 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
11170.

Fischer kancsó kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 35 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint

50 000 HUF
147,93
185,19
11171.

50 000 HUF
147,93
185,19
Fischer I. óratok, áttört falazatú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, müködő Kienzle órával, m:18 cm / Fischer clock case, hand-painted, flawless, with working clock
11172.

30 000 HUF
88,76
111,11
16
Hollóházi Szász Stúdióban készült számozott (2/200) kobaltkék-arany teás készlet, jelzett, hibátlan / Hollóházi tea set, flawless. Limited edition
11173.

50 000 HUF
147,93
185,19
Szász Endre (1926-2003): Hollóházi porcelán falitányér. limitált példányszámú, sorszámozott 19/20. aláírt. Hibátlan de a mázon apró, felületi karc./ Chinaware limited edition porcelain. Signed
11174.

40 000 HUF
118,34
148,15
cca 1900 Saint Clément Terre de Lorraine padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan, m:54 cm / S Cément floorvase, perfect condition
11175.

60 000 HUF
177,51
222,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.