Hungarian Award Plaques

Number of items: 12

Ágh Fábián Sándor (1954- ) 2010- Balázs Béla-díj egyoldalas Br plakett, peremén Ágh jelzéssel és 10/9 sorszámmal (240g/80mm) T:1,1- / Hungary 2010- Balázs Béla-díj one sided Br award, with Ágh makers mark and 10/9 serial number on the edge. Sign.: Fábián Sándor Ágh (240g/80mm) C:UNC,AU
30232.

Ágh Fábián Sándor (1954- ) 2010- "Balázs Béla-díj" egyoldalas Br plakett, peremén "Ágh" jelzéssel és "10/9" sorszámmal (240g/80mm) T:1,1- / Hungary 2010- "Balázs Béla-díj" one sided Br award, with "Ágh" makers mark and "10/9" serial number on the edge. Sign.: Fábián Sándor Ágh (240g/80mm) C:UNC,AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Czinder Antal (1937-) 1989. Füst Milán / Füst Milán Költői Díj Br plakett, eredeti dísztokban (495g/97mm) T:1-,2 / Hungary 1989. Füst Milán / Füst Milán Költői Díj Poets Award, Br plaque in original case. Sign.: Antal Czinder (495g/97mm) C:AU,XF
30233.

Czinder Antal (1937-) 1989. "Füst Milán / Füst Milán Költői Díj" Br plakett, eredeti dísztokban (495g/97mm) T:1-,2 / Hungary 1989. "Füst Milán / Füst Milán Költői Díj" Poet's Award, Br plaque in original case. Sign.: Antal Czinder (495g/97mm) C:AU,XF

16 000 HUF
43,24
47,06
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- Apáczai Csere János díj egyoldalas Br plakett (312g/81mm) T:1 / Hungary 1973- Apáczai Csere János díj one-sided Br plaque. Sign.: Andás Kiss Nagy (312g/81mm) C:UNC
30234.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett (312g/81mm) T:1 / Hungary 1973- "Apáczai Csere János díj" one-sided Br plaque. Sign.: Andás Kiss Nagy (312g/81mm) C:UNC

11 000 HUF
29,73
32,35
30235.

14 000 HUF
37,84
41,18
Rajki László (1939-) 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Hild János-díj Br domborműve (117x127mm/422g) T:1- kis patina / Hungary 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Br relief of the Hild János Award. Sign.: László Rajki (117x127mm/422g) C:AU small patina
30236.

14 000 HUF
37,84
41,18
Rajki László (1939-) 2002. Nicolás Müller-díj / Nicolás Müller FIAP - Regionális Műhely - Orosháza kétoldalas Br plakett (98mm/455g) T:2 patina / Hungary 2002. Nicolás Müller Award / Nicolás Müller FIAP - Regional Workshop - Orosháza double-sided Br plaque (98mm/455g) C:XF patina
30237.

12 000 HUF
32,43
35,29
Soltra Elemér (1922-2013) 2007- Tarnai Andor-díj egyoldalas Br plakett (893g/148mm) T:1 / Hungary 2007- Andor Tarnai-Award one-sided Br plaque (893g/148mm) C:UNC
30238.

Soltra Elemér (1922-2013) 2007- "Tarnai Andor-díj" egyoldalas Br plakett (893g/148mm) T:1 / Hungary 2007- "Andor Tarnai-Award" one-sided Br plaque (893g/148mm) C:UNC

15 000 HUF
40,54
44,12
Ifj. Szlávics László (1959- ) 1993- Dr. Flór Ferenc egyoldalas Br plakett, díjplakett a magyar katonai egészségügyben szolgálók számára, eredeti adományozói tokban, miniatűr jelvénnyel (plakett 70x97mm/199,58g; jelvény 20mm) T:1 / Hungary 1993- Ferenc Flór MD. one-sided Br award plaque for those who serving in the Hungarian Armed Forces Health Care, in original case with miniature pin. Sign.: László Szlávics (plaque 70x97mm/199,58g; pin 20mm) C:UNC
30239.

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1993- "Dr. Flór Ferenc" egyoldalas Br plakett, díjplakett a magyar katonai egészségügyben szolgálók számára, eredeti adományozói tokban, miniatűr jelvénnyel (plakett 70x97mm/199,58g; jelvény 20mm) T:1 / Hungary 1993- "Ferenc Flór MD." one-sided Br award plaque for those who serving in the Hungarian Armed Forces Health Care, in original case with miniature pin. Sign.: László Szlávics (plaque 70x97mm/199,58g; pin 20mm) C:UNC

6 000 HUF
Szöllőssy Enikő (1939- ) 1991. Szent-Györgyi Albert-díj Br plakett (166g/79mm) T:1,1- kis patina / Hungary 1991. Szent-Györgyi Albert-díj Br award plaque. Sign.: Enikő Szöllősy (166g/79mm) C:UNC,AU small patina
30240.

Szöllőssy Enikő (1939- ) 1991. "Szent-Györgyi Albert-díj" Br plakett (166g/79mm) T:1,1- kis patina / Hungary 1991. "Szent-Györgyi Albert-díj" Br award plaque. Sign.: Enikő Szöllősy (166g/79mm) C:UNC,AU small patina

14 000 HUF
37,84
41,18
Varga Miklós (1928- ) DN Miskolcért / Diósgyőri vár Br emlékérem, díjérem (143g/70mm) T:1- / Hungary ND For Miskolc / Diósgyőr Castle Br award medallion. Sign.: Miklós Varga (143g/70mm) C:AU
30241.

Varga Miklós (1928- ) DN "Miskolcért / Diósgyőri vár" Br emlékérem, díjérem (143g/70mm) T:1- / Hungary ND "For Miskolc / Diósgyőr Castle" Br award medallion. Sign.: Miklós Varga (143g/70mm) C:AU

4 000 HUF
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. József Attila-díj Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. József Attila-díj Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
30242.

16 000 HUF
43,24
47,06
2001. Kemény János-díj a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság által adományozott Br díjplakett (315g/84mm) T:1- / Hungary 2001. Kemény János-díj Br Award plaque by the John von Neumann Computer Society (315g/84mm) C:AU
30243.

2001. "Kemény János-díj" a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság által adományozott Br díjplakett (315g/84mm) T:1- / Hungary 2001. "Kemény János-díj" Br Award plaque by the John von Neumann Computer Society (315g/84mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF