Faleristics

Number of items: 40

~1947. MASZOVLET (Magyar-Szovjet Polgári Légiforgalmi Rt.) zománcozott kitűző, Kossuth-címerrel, hátoldalon LUDVIG, BP gyártói jelzéssel (~20mm) T:2- cserélt tű / Hungary ~1947. Hungarian-Soviet Civil Aviation Co. enamelled pin, with Kossuth coat-of-arms, makers mark on backside LUDVIG, BP (~20mm) C:VF replaced needle
30441.

~1947. "MASZOVLET (Magyar-Szovjet Polgári Légiforgalmi Rt.)" zománcozott kitűző, Kossuth-címerrel, hátoldalon "LUDVIG, BP" gyártói jelzéssel (~20mm) T:2- cserélt tű / Hungary ~1947. "Hungarian-Soviet Civil Aviation Co." enamelled pin, with Kossuth coat-of-arms, makers mark on backside "LUDVIG, BP" (~20mm) C:VF replaced needle

6 000 HUF
1947. Szabad május ezüstözött fém lemez jelvény (47,5mm) T:2 / Hungary 1947. Free May silver plated sheet metal badge (47,5mm) C:XF
30442.

1947. "Szabad május" ezüstözött fém lemez jelvény (47,5mm) T:2 / Hungary 1947. "Free May" silver plated sheet metal badge (47,5mm) C:XF

3 600 HUF
9,73
10,59
1952. Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. Mátyás Rákosi Merit Medal for Study hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.
30443.

1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.

140 000 HUF
378,38
411,76
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case C:AU NMK 715.
30444.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case C:AU NMK 715.

20 000 HUF
54,05
58,82
1984. A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, aranykoszorú nélkül, adományozói tokban T:1- / Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic decorated with a golden wreath gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon, without golden wreath, in original case C:AU NMK 721.
30445.

1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, aranykoszorú nélkül, adományozói tokban T:1- / Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with a golden wreath" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon, without golden wreath, in original case C:AU NMK 721.

20 000 HUF
54,05
58,82
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon C:AU  NMK 720.
30446.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon C:AU NMK 720.

18 000 HUF
48,65
52,94
Ausztria ~1880-1900. Bécsi Polgári Egyesület aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán Reinemer & Spiegel - Wien VII./2. gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 /  Austria ~1880-1900. Wiener Bürgervereinigung gold plated and enamelled Br badge with Reinemer & Spiegel - Wien VII./2. makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF
30447.

Ausztria ~1880-1900. "Bécsi Polgári Egyesület" aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 / Austria ~1880-1900. "Wiener Bürgervereinigung" gold plated and enamelled Br badge with "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Franciaország 1866-1955. Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány /  France 1866-1955. Order of the Academic Palms, Officer hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
30448.

10 000 HUF
27,03
29,41
Jugoszlávia ~1920-1930. Szent Száva Rend IV. osztály aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés eredeti, viseltes dísztokban, modern mellszalaggal (41x62mm) T:2 medalion elő- és hátlapján kis zománchibák, aranyozás kopott /  Yugoslavia ~1920-1930. Order of Saint Sava 4th class gold plated and enamelled Ag decoration in original but worn case, with modern ribbon (41x62mm) C:XF small enamel errors on the obverse and reverse of the medallion, gold plating worn
30449.

Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés eredeti, viseltes dísztokban, modern mellszalaggal (41x62mm) T:2 medalion elő- és hátlapján kis zománchibák, aranyozás kopott / Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration in original but worn case, with modern ribbon (41x62mm) C:XF small enamel errors on the obverse and reverse of the medallion, gold plating worn

40 000 HUF
108,11
117,65
Német 3. Birodalom 1936. 1936. Május 1 Al jelvény, hátoldalon MAYER & WILHELM STUTTGART W Szign.: RK (35mm) T:2 / German Third Recih 1936. 1 Mai 1936 Al badge, with MAYER & WILHELM STUTTGART W makers mark on backside. Sign.: RK (35mm) C:XF
30450.

Német 3. Birodalom 1936. "1936. Május 1" Al jelvény, hátoldalon "MAYER & WILHELM STUTTGART W" Szign.: RK (35mm) T:2 / German Third Recih 1936. "1 Mai 1936" Al badge, with "MAYER & WILHELM STUTTGART W" makers mark on backside. Sign.: RK (35mm) C:XF

3 000 HUF
Német 3. Birodalom 1936. IV. Téli Olimpiai játékok - Garmisch-Partenkirchen zománcozott, ezüstözött Br jelvény, C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN gyártói jelzéssel (35mm) T:2 zománchiba / German Third Reich 1936. IV. Olympische Winterspiele - Garmisch-Partenkirchen enamelled, silver plated Br badge, with C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN makers mark (35mm) C:XF enamel error
30451.

Német 3. Birodalom 1936. "IV. Téli Olimpiai játékok - Garmisch-Partenkirchen" zománcozott, ezüstözött Br jelvény, "C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 zománchiba / German Third Reich 1936. "IV. Olympische Winterspiele - Garmisch-Partenkirchen" enamelled, silver plated Br badge, with "C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN" makers mark (35mm) C:XF enamel error

6 000 HUF
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Utcai tornafesztivál Dönis) fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1- / German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
30452.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF