12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1896, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Szép állapotban.