Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 127

1937. Országos Iparegyesület névre szóló Br díjérem. AZ ORSZÁGOS IPAREGYESÜLETTŐL. Szign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) T:2 kis ph. / Hungary 1937. National Industry Association Br medal. Sign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) C:XF small edge error
30350.

1937. "Országos Iparegyesület" névre szóló Br díjérem. "AZ ORSZÁGOS IPAREGYESÜLETTŐL". Szign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) T:2 kis ph. / Hungary 1937. "National Industry Association" Br medal. Sign.: Anton Scharff (52,16g/57mm) C:XF small edge error

3 000 HUF
1942. Csillaghegyi MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) fém plakett eredeti tokban (89,5x77mm) T:2 /  Hungary 1942. Csillaghegy MOVE (Hungarian National Defense Society) metal plaque in original case (89,5x77mm) C:XF
30351.

1942. Csillaghegyi MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" fém plakett eredeti tokban (89,5x77mm) T:2 / Hungary 1942. "Csillaghegy MOVE (Hungarian National Defense Society)" metal plaque in original case (89,5x77mm) C:XF

3 000 HUF
1943. Csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére jelzetlen Br plakett (183x116mm) T:2 / Hungary 1943. In Memory of Erecting a Cross on the Peak unmarked Br plaque (183x116mm) C:XF
30352.

1943. "Csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" jelzetlen Br plakett (183x116mm) T:2 / Hungary 1943. "In Memory of Erecting a Cross on the Peak" unmarked Br plaque (183x116mm) C:XF

8 000 HUF
~1970. HUNGAROKORR Pályázat Díj Br emlékérem (44,77g/45mm) T:2 / Hungary ~1970. HUNGAROKORR Tender Prize Br medal (44,77g/45mm) C:XF
30353.

~1970. "HUNGAROKORR Pályázat Díj" Br emlékérem (44,77g/45mm) T:2 / Hungary ~1970. "HUNGAROKORR Tender Prize" Br medal (44,77g/45mm) C:XF

3 000 HUF
1998. A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelzett Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (496,6g/0.999/100mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc /  Hungary 1998. 150th Anniversary of the Hungarian Revolution and War of Independence of 1848/1849 hallmarked Ag commemorative medallion in damaged case, with certificate (496,6g/0.999/100mm) C:PP fingerprints, slightly scratched
30354.

1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (496,6g/0.999/100mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc / Hungary 1998. "150th Anniversary of the Hungarian Revolution and War of Independence of 1848/1849" hallmarked Ag commemorative medallion in damaged case, with certificate (496,6g/0.999/100mm) C:PP fingerprints, slightly scratched

65 000 HUF
175,68
191,18
DN Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat darabja, Matthäus Donner emlékérmének modern Br utánverete (45mm) T:2 /  Hungary ND Banská Stiavnica Academic Study medal series 1pc of series, modern Br restrike of Matthäus Donners medal (45mm) C:XF
30355.

DN "Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat" darabja, Matthäus Donner emlékérmének modern Br utánverete (45mm) T:2 / Hungary ND "Banská Stiavnica Academic Study medal series" 1pc of series, modern Br restrike of Matthäus Donners medal (45mm) C:XF

3 000 HUF
DN Móricz Zsigmond 1879-1942 - Tiszacsécse jelzetlen Br emlékérem (128,89g/66mm) T:2 / Hungary ND Zsigmond Móricz 1879-1942 - Tiszacsécse Br commemorative medallikon without makers mark (128,89g/66mm) C:XF
30356.

DN "Móricz Zsigmond 1879-1942 - Tiszacsécse" jelzetlen Br emlékérem (128,89g/66mm) T:2 / Hungary ND "Zsigmond Móricz 1879-1942 - Tiszacsécse" Br commemorative medallikon without makers mark (128,89g/66mm) C:XF

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF