Military

Number of items: 40

cca 17-18. sz. Ütőkakasos, elöltöltős pisztoly, hatástalanítva, több helyütt rozsdás, tisztításra szorul, tömőpálca nélkül / Vintagte pistol deactivated, rusty, needs cleaning: 48,5 cm
12021.

90 000 HUF
243,24
264,71
cca 17-18. sz. Ütőkakasos, elöltöltős pisztoly, rozsdás, de működő szerkezettel, a fán díszes gyöngyház berakásokkal, / vintage pistol, with nacre inlay. Mechanics rusty, but works. h: 42 cm
12022.

60 000 HUF
162,16
176,47
1853 Katonai rögtönítélő bíróság ítélete- nagykanizsai hirdetmény annak a három férfinek az ügyében, akik segédkeztek betyárok ellátásánál, illetve menekülésénél, amiért kötél által kivégezték őket, magyar és német nyelven, kis gyűrődéssel, jó állapotban, 38x44cm
12023.

5 000 HUF
13
1900 Zur Erinnerung an unsere Dienstzeit 1898-1900, a cs. kir. Giesl 16. közös gyalogezred 3/X. zászlóalj tablója, F. Moritz műterméből, üvegezett fa keretben, 39×28 cm /  1900 Zur Erinnerung an unsere DIenstzeit 1898-1900, the tableau of the 3/X. battalion of the k. k. Giesl 16th joint infantry regiment, from the studio of F. Moritz, in a glassed wooden frame, 39×28 cm
12024.

1900 Zur Erinnerung an unsere Dienstzeit 1898-1900, a cs. kir. "Giesl" 16. közös gyalogezred 3/X. zászlóalj tablója, F. Moritz műterméből, üvegezett fa keretben, 39×28 cm / 1900 Zur Erinnerung an unsere DIenstzeit 1898-1900, the tableau of the 3/X. battalion of the k. k. "Giesl" 16th joint infantry regiment, from the studio of F. Moritz, in a glassed wooden frame, 39×28 cm

30 000 HUF
81,08
88,24
1901 A Német kínai hadsereg felvonulása Bécsben. / 1901 The German China-army in Wienna / Deutsche Chinakompanie in Wien. 11x7 cm
12025.

6 000 HUF
1905 Az SMS Schwarzenberg legénysége Sibenikben nagyméretű tabló, hátoldalt feliratozva /  1905 Staff of the SMS Schwarzenberg large photo 39x34 cm
12026.

16 000 HUF
43,24
47,06
1907 SMS Huszár torpedóromboló a polai kikötőben, Alois Beer fotója. szárezpecséttel jelezve / Photo of SMS Huszar 26x21 cm
12027.

22 000 HUF
59,46
64,71
1909 Mostar, Tüzéregység tablófotója. / 1909 Mostar photo of artillery soldiers 24x18 cm
12028.

8 000 HUF
1910 K.u.K Kriegsmarine hajóskapitány, tisztek és matrózok tablókép, paszpartun kis hibákkal, 24x35cm / 1910 k.ú. Kriegsmarine, captain, officers and sailors photo, 24x35cm
12029.

26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1914-1918 Fotóalbum, benne különféle fényképekkel: Ferenc József portréja, laktanyai életképek, mozzanatok a keleti frontról (Ukrajna, Ogyessza), stb., feliratok nélkül, egy fotó hiányzik, összesen 121 db /  cca 1914-1918 Photo album with photographs in various topics: a portrait of Franz Joseph I, scenes from the barrack and the Eastern Front (Ukraine, Odessa), etc., without any notes or commentaries, one photograph is missing, 121 photos in total
12030.

12 000 HUF
32,43
35,29
16
cca 1914-1918 Az SMS Szent István egyik matróza, keményhátú fotó a Brenner testvérek szegedi műterméből, 16,5×10,5 cm /  cca 1914-1918 Portrait of a sailor from the SMS Szent István battleship, from the photo studio of the Brenner Brothers (Szeged, Hungary), 16,5×10,5 cm
12031.

5 000 HUF
cca 1914-1918 k. u. k. Kino, mozi katonák számára Belgrádban, fotólap, hátulján feliratozva, 9×14 cm /  cca 1914-1918 k. u. k. Kino for soldiers in Belgrade, photograph with notes on its back, 9×14 cm
12032.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: