Jewellery

Number of items: 26

1884 Ezüst (Ag.) esküvői tálca, mesterjeggyel (Josef G. Klinkosch), jelzett (Bécs), nettó:1500 g, d:41,5 cm. Tükrében az Andrássy és a Széchenyi család címereivel. A tálca gróf Széchenyi Aladár és gróf Andrássy Natália esküvőjére készült.
19000.

1 100 000 HUF
2 972,97
3 235,29
Ezüst (Ag.) neoklasszicista gyertyatartó, öt ágú hat láng hellyel, jelzett (Diana 1867-1937), mesterjeggyel (EG), vésett részeszekkel, felső rész kivehető, apró horpadással, m:52 cm, nettó:1900 g
19001.

480 000 HUF
1 297,30
1 411,76
Antik háromágú ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett Bécs, 1862, 13 - latos antik ezüst, AK mesterjeggyel, préselt, felső szár kivető, nettó: 760 g, m: 46 cm.
19002.

Antik háromágú ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett Bécs, 1862, 13 - latos antik ezüst, "AK" mesterjeggyel, préselt, felső szár kivető, nettó: 760 g, m: 46 cm.

170 000 HUF
459,46
500,00
Ezüst szerviztálca, ovális, lépcsőzetes peremmel, Ag., nettó: 830gr., jelzett, Pest, cca 1940, GM mesterjeggyel, 45x32cm/ Silver service tray, oval, cascading rim, Ag., net.: 830 gr, marked, Pest, circa 1940, GM masters ticket, 45x32cm
19005.

Ezüst szerviztálca, ovális, lépcsőzetes peremmel, Ag., nettó: 830gr., jelzett, Pest, cca 1940, GM mesterjeggyel, 45x32cm/ Silver service tray, oval, cascading rim, Ag., net.: 830 gr, marked, Pest, circa 1940, GM master's ticket, 45x32cm

170 000 HUF
459,46
500,00
Ezüst art deco tortatál üveg betéttel, golyólábakon áll, Ag., nettó:462gr., jelzett, mesterjegy, cca 1930, Pest, d:33cm/ Silver art deco cake bowl with glass insert, bulletproof legs, Ag., net: 462gr, marked, circa 1930, Pest, d.: 33cm
19006.

100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst, neobarokk cukortartó, fedőn plasztikus rózsával, Ag., nettó: 326gr., jelzett, Pest, cca 1930, HAAR mesterjeggyel, m:12cm / Silver, neo-baroque sugar bowl, cover with roses, Ag, net., 326gr, marked, Pest, circa 1930, HAAR masters ticket, m. 12cm
19008.

Ezüst, neobarokk cukortartó, fedőn plasztikus rózsával, Ag., nettó: 326gr., jelzett, Pest, cca 1930, HAAR mesterjeggyel, m:12cm / Silver, neo-baroque sugar bowl, cover with roses, Ag, net., 326gr, marked, Pest, circa 1930, HAAR master's ticket, m. 12cm

70 000 HUF
189,19
205,88
Ezüst (Ag.) séta gyertyatartó, udvaronc figurával, két ágú, jelzett (Diana 1867-1937), mesterjeggyel (KM) m:20 cm, nettó:200g
19009.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1980 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott Rákosi Mátyás 60 év felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 233 g /  cca 1980 Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger with two-edged forged steel blade, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, enameled scabbard and engraving on the hilt, with hallmarks (P.V.), in its original artificial leather case, blade length: 16,5 cm, full length: 28,5 cm, gross weight: 233 g
19010.

cca 1980 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott "Rákosi Mátyás 60 év" felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 233 g / cca 1980 Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger with two-edged forged steel blade, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, enameled scabbard and engraving on the hilt, with hallmarks (P.V.), in its original artificial leather case, blade length: 16,5 cm, full length: 28,5 cm, gross weight: 233 g

80 000 HUF
216,22
235,29
15
Antik ezüst (Ag.) füles tálca tartó, áttört széllel faun fej díszítéssel, fa tálcalappal, gravírozott családi címerrel, jelzett, nettó: 1140 g, 63×36 cm
19011.

180 000 HUF
486,49
529,41
10
Ezüst (Ag.) ovális tálca, domború barokkmintás peremmel, jelzett, mesterjeggyel (TK), foltokkal, 50×33 cm, nettó:1440 g
19012.

180 000 HUF
486,49
529,41
Ezüst (Ag.) antik gyertyatartó, vésett, trébelt díszítéssel, apró horpadással, talapzat átfúrva, jelzett, bruttó: 680 g, m:38 cm
19013.

130 000 HUF
351,35
382,35
Ezüst fagylaltos kehely, Scheffild (1901-07), 3db ebből egy kakas díszítéssel, Ag., nettó összsúly:330gr., jelzett, m:11cm/ Silver ice cream sundae, Scheffild (1901-07), of which 3 pieces of a rooster decor, Ag, total net weight.. 330gr, marked, m: 11cm
19014.

60 000 HUF
162,16
176,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF