Number of items: 56

Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Díszítették magyar festők.  Bp., (1898). Pallas 150p. + 22 t. (részben színes, hártyapapírral) Az első lapon Jókai Mór sajátkezű unokahúgának gyermekének, Hegedűs Rózsikának, a kereskedelmi miniszter gyermekének szóló dedikációval! A borítófedélen látható fémplakett Fadrusz Jánosné munkája,  Aranyozott egészvászon kötésben, itt-ott kis foszlással, de ép, jó állapotban.
12113.

40 000 HUF
108,11
117,65
Laboulaye, Edouard: Nouveaux contes bleus. Dessins par YanDargent. Paris, 1868. Furne, Jouvet Az első lapon Jókai Mór sajátkezű, unokahúga gyermekének, Hegedűs Rózsikának, a kereskedelmi miniszter gyermekének szóló dedikációval!  Aranyozott félbőr kötésben / In half leather binding
12114.

Laboulaye, Edouard: Nouveaux contes bleus. Dessins par Yan'Dargent. Paris, 1868. Furne, Jouvet Az első lapon Jókai Mór sajátkezű, unokahúga gyermekének, Hegedűs Rózsikának, a kereskedelmi miniszter gyermekének szóló dedikációval! Aranyozott félbőr kötésben / In half leather binding

30 000 HUF
81,08
88,24
Jorge Amado: Vörös vetés. Bp., 1951. Szépirodalmi. Dedikált! Félvászon kötésben.
12115.

12 000 HUF
32,43
35,29
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp., 1945, Nyugat Rt. Kiadói kopottas, gerincén sérült papírkötésben. Dedikált példány!
12116.

6 000 HUF
Illyés Gyula: Kora tavasz I-II. Bp., 1941, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötésben, borítóval. Dedikált első kiadás!
12117.

6 000 HUF
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp. 1943. Magyar Élet. 148 p. Dedikált első kiadás! Kiadói félvászonkötésben, jó állapotú védőborítóval.
12118.

6 000 HUF
Kótai Lajos: Költemények. Szatmár, 1879. Szabadsajtó nyomdája. 270 p. Könyvkötői élvászonkötésben. Dedikált példány. Tekintetes dr. Wekerle László urnak a Magyar Lexicon szerkesztőjének tisztelete jeléül: Kótai Lajos
12119.

Kótai Lajos: Költemények. Szatmár, 1879. Szabadsajtó nyomdája. 270 p. Könyvkötői élvászonkötésben. Dedikált példány. "Tekintetes dr. Wekerle László urnak a 'Magyar Lexicon' szerkesztőjének tisztelete jeléül: Kótai Lajos"

5 000 HUF
12120.

5 000 HUF
Morvay Péter - Pesovár Ernő: Somogyi táncok. Bp., 1954, Művelt Nép. 316 p. 3 t. (képek), 3 t. (kotta, kihajtható), 7 térk. (kihajtható). Szövegközti rajzokkal, kottákkal. Kiadói félvászon-kötésben, Pesovár Ernő dedikációjával!
12121.

6 000 HUF
Földes Jenő: Hadifogoly-karrier. Bp., 1930, Szerzői kiadás. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben. báró Ullmann György (1891-1961), a Magyar Általános Hitelbank ügyvezető igazgatója számára dedikált példány!
12122.

4 000 HUF
Szabó Pál: Őszi vetés. Bp., 1943, Magyar Élet Kiadása. Második kiadás. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált!
12123.

3 000 HUF
Gyurkovics Tibor: Grafit. Bp., 1961, Magvető. Győr-Sopronmegyei Ny. Győr. 142p. A költő első megjelent kötete, szüleinek dedikálva! Kiadói papírkötésben.
12124.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF