Books: Architecture, Art

Number of items: 17

Maurice Paléologue: L Art Chinois. Paris, 1887, Maison Quantin. 320 p. Kiadói illusztrált, kissé kopottas egészvászon sorozatkötésben.
12010.

Maurice Paléologue: L' Art Chinois. Paris, 1887, Maison Quantin. 320 p. Kiadói illusztrált, kissé kopottas egészvászon sorozatkötésben.

3 000 HUF
Klagelied. Originalholzschnitte von Johannes Lebek nach einem Text von Arthur Keleti. Nachdichtung von H.-J. Schultze. Essen, 1967, Druckmeister. 49. számozott B kiadás. Kiadói papírkötés, fametszetekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, with woodcuts, good condition
12011.

3 000 HUF
Ernst Würtenberger: Zeichnung, Holzschnitt und Illustration. Basel, 1919, Verlag Benno Schwabe. 178 p. Számos szövegközti és egész oldalas illusztrációval. Kiadói, illusztrált, kissé sérült keméynkarton-kötésben.
12012.

2 000 HUF
Werkstatt Rixdorfer Drucke. Oeuvre Verzeichnis: Bremer, Schindehütte, Vennekamp, Waldschmitt. Szerk.: Ohff, Heinz. Berlin, 1970, Merlin Verlag. 4 db német nyelvű művészeti könyv számos érdekes műalkotással. Kartonált papírkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. /  4 German art publications with a lot of interesting artworks. Hardcover, in cardboard case, in good condition.
12013.

4 000 HUF
12014.

80 000 HUF
216,22
235,29
Otto Rieth: Skizzen. Architektonische und decorative Studien und Entwürfe. 2-4. Folge. Leipzig,1896-99, Baumgärtner. 90 Blatt Handzeichnungen in Lichtdruck. Összesen 90 db fénnyomatú kézi rajzzal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
12015.

12 000 HUF
32,43
35,29
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Hungarian Fortresses. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel; rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán címkével, jó állapotban.
12016.

7 000 HUF
18,92
20,59
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12017.

5 000 HUF
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Bp. é.n. Műemlékek Orsz. Biz. - Magyar Könyvbarátok. (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda) 243 p. A 41-176. oldalig képanyag (307 kép) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Gerince kissé kopottas, egyébként jó állapotú.
12018.

4 000 HUF
Magyarország műemlékei. Szerk.: Forster Gyula. 3. köt. Bp., 1913, Franklin Társulat (A Műemlékek Országos Bizottságának kiadványai). A szerző, Forster Gyula (1846-1932), a Műemlékek Országos Bizottságának elnökének részletes dedikációjával és aláírásával. Kicsit kopott, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12019.

14 000 HUF
37,84
41,18
Dr. Havas Gyula: Elmebetegség a képzőművészetetekben. Bp., 1939, Globus nyomda. Kiadói papírkötésben. Ritka kötet!
12020.

1 600 HUF
26
Omár Chájjám: Robáiyát. Fordította Hegyi Endre. Bp., 1959, Magyar Helikon. Szász Endre 135 eredeti rézkarcával. A művész által aláírt példány! Számozott, kiadói selyemkötésben, kiváló állapotban.
12021.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF